Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: LemuR13 zbanowany przez ENOMEK


LemuR13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: LemuR13

Powód zbanowania: Nie wiem dokładnie sam

IP internetu, na który został nałożony ban:  85.202.222.185

Nick admina banującego:  ENOMEK

Opis bana:  Vesp3r przeniósł mnie do niego na kanał SAMD po czym jak wbiłem s1xxu zaczął się spinać to mu odpowiadałem (nie zbyt kulturalnie jak on mi) i zawołał ENOMKA a ENOMEK nie wiedząc co się stało posłuchał s1xxa dał mi bana

Coś od siebie: S1xxu miał dostać bana wtedy razem ze mną gdyż ENOMEK nie wiedział kto zaczął lecz dał mi bana a s1xxowi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam wbiles na jakims nicku innym(nie pamietam dokladnie sori pamiec mam krotka) i pomyslalem ze jestes jakims trollem, ktory wbil tylko powyzywac i cie zbanowalem tyle w temacie, co do zbanowania s1xxa, za darmo chyba cie na kanal nie przeniesli, musiales im cos zrobic, z tego co slyszalem od pioterka to wyzywales mu mame

pozdro, starszy racer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin