Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No żegnam


Kerel.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a zarazem żegnam. Postanowiłem odejść z serwera gdyż mi się poprostu znudził, może kiedyś wrócę. Na chwile obecną gram w co innego i gdzie indziej. Spędziłem tu lepsze i gorsze chwile które nadal wspominam. Poznałem tutaj sporo za********h mord.

@F4ng Zdaj egzaminy w SARA, czeka Cie tu sława mówię Ci. Poznałem Cie tak dawno temu że, nadal wspominam twoje odpały :) kontakt fb jest. Za niedługo dawaj na cs'a xD. Chciałem z tobą jeszcze przed odejściem zrobić jakąś ucieczkę ale się nie udało.

@Dejwowskyy Ty też zdaj w tym SARA, dobra morda z Ciebie. Dzięki za wożenie mnie podczas audycji i za każdy 1 odpał z osobna.

@Wujcio_BS Chociaż dałeś mi 2 szanse w SAPD to i tak je zmarnowałem. Jesteś za*******m liderem. 

@Niuniek Ty też dałeś mi 2 szanse w SAMD. Byłeś za*******m liderem. Szkoda że zrezygnowałeś.

I rownież dziękuje reszcie za 2 lata zajebistej gry. Może kiedyś wrócę może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dejwowskyy napisał:

Dzięki za gre stary fajnie się grało z tobą :D Mam nadzieje że wrócisz tu do nas jak co to kontakt skype ;D Cześć

Może jeszcze będę wbijał ale nie za często i nie na długo. A i tak mamy jeszcze jedną grę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin