Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bim bam bom spalili mi dom


Smutny_Hrvdziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemak

Ide sobie stąd bo i tak nie mam co robić od dawna a Zbysiu tylko mnie przekonał XDXD (Gracz Hrvdziu. otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów przez Escrav0*, powód: Według mojej ostatniej obietnicy: notoryczne odwalanie ( 60 dni )

Wejde sobie poświrować z ekipą na weekend czy coś no ale tak jak do tego pory grającego to mnie nie uświadczycie ;v To chyba tyle kazdy wie z kim trzymalem z kim nie to nie bede pisal a i pozdro weed ekipa bo ich to kocham serduszkiem calym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz bo lepiej okres świąt spędzić żyjąc niż grając w gry komputerowe gdzie i tak nie można osiągnąć nic więcej niż kilka cyferek na liczniku pieniędzy pracując od kilku miesiecy na tych samych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin