Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Parking SF na 4Life


Naczelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Dzisiaj przedstawiam Wam moją pierwszą pracę na ten serwer. Przepraszam za wszelkie błędy, ale wracam do mapowania po długiej przerwie. Przejdźmy do konkretów.

Jest to parking w San Fierro. Specjalnie zrobiłem go na ten serwer. Mam nadzieję, że uszanujecie moją pracę. Zdjęcia poniżej.

Wszystko zrobione według standardów serwera. Może ta mapa to nie są przysłowiowe ,,kokosy", ale zawsze coś ładnego i estetycznego.

Z góry przepraszam za niski rendering i słabą grafikę, ale mój komputer nie jest super.

 

 

 

 

bAOJ8Q0.png

2E5jEzu.png

SbzbB1V.png

F1W6cps.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Naczelny napisał:

Obiekty wcale na siebie nie nachodzą. Są cztery oddzielne dockbarry w oddzielnych miejscach.

 

Narzekasz, ze za duzo barierek, a za malo miejsc parkingowych.

W każdym badz razie dzieki za opinie ;)

Screenshot nr.2

Obiekty nie nachodzą na siebie? Ja widzę, że barierka wchodzi idealnie we wjazd na ten "parking"

 

A i tak btw. jak ty te miejsca parkingowe stawiałeś? Tyle ile ci przejechało w bok to tak zostawiłeś? Na samym początku szerokie a potem wąskie w ciul, że moto się tylko zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Davlo To zwykła iluzja optyczna. https://imgur.com/uAYInS7

Aktualizacja mapy ! Rozwiń

 

 

Aktualizacja:

- Usunięto połowe barierek

- Dodano obiekt z opłatami oraz szlaban (kwestie dekoracyjne)

- Dodano więcej miejsc parkingowych na mniejszym parkingu

- Zamieniono barierkę przy mniejszym parkingu na "kratkę" metalową.

- Dodano kwiaty

 

kXjbZg6.png

SCHl2wI.png

pDhLe7d.png

4IYeJGG.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin