Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Darmowe zlecenia na Avatary/Sygnatury


MinisterOD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, SirRogalik napisał:
  • Avatar lub sygnatura Avatar na Youtube i Tło na Youtube
  • Kolorystyka Będzie na Obrazku  || Na tło dowolne
  • Tło/Temat Masz tu link do przerobienia obrazu  https://imgur.com/iJfPj3r  |||| Na tło https://imgur.com/lG7Lut4 
  • Napisy Zmarz Napis ThePowers300  i napisz  SirRogalik i usuń czapkę  a dodaj jakieś fajne włosy ||| Na tle Zmarz napis Miraculum i dodaj Napis SirRogalik
  • Efekty(Nie każde będę mógł w stanie zrobić; pewnie znajdę czas na jakieś animacje)Nie trzeba  ||Nie trzeba
  • Wymiary, jeśli nie to dobiorę Na avatar na yt   i na tło na yt

Wrazie czego to jestem skłonny zapłacić nawet do 10k  jak będziesz miał problem

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Magikiem nie jestem, włosów nie wyczaruje, ja jestem grafikiem nie malarzem, takie zlecenia są dosyć droższe niż 10k, i mówie tu o realnej gotówce, nie ma mowy. Na to się nie pisze, zresztą prosiłem by nie pisać już tu nic bo będę robił nowy temat, chyba o tym nie pisałem, więc teraz wiecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MinisterOD napisał:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Magikiem nie jestem, włosów nie wyczaruje, ja jestem grafikiem nie malarzem, takie zlecenia są dosyć droższe niż 10k, i mówie tu o realnej gotówce, nie ma mowy. Na to się nie pisze, zresztą prosiłem by nie pisać już tu nic bo będę robił nowy temat, chyba o tym nie pisałem, więc teraz wiecie.

 Niewiem co tu jest śmiesznego ja ci ani grosza nie dam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Avatar 
  • Kolorystyka Ciepła 
  • Tło:Coś związanego z motorami moze być Yamaha r1
  • Napisy ziomek12
  • Efekty(Nie każde będę mógł w stanie zrobić; pewnie znajdę czas na jakieś animacje) Jak chcesz to dodaj
  • Wymiary,: coś jak na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1/4/2018 o 19:55, krzysiek1088 napisał:
  • Avatar
  • Bujna
  • na tle ma być gosciu a koło niego ma byc napis z moim nickiem
  • mój nick kolo chłopa (pisalem u góry)
  • przy napisie zrobic przyciemnienie
  • 500x500 lub dobierz

vy1p21.png

 

W dniu 1/4/2018 o 20:57, MaTTsoN napisał:

Jak byś mógł zmienić to ja nie chce na forum tylko na steama. Wiec zmien na kwadratowe xD

6igo5d.jpg

W dniu 1/5/2018 o 12:33, RasTi napisał:
  • Avatar oraz sygnatura na YT
  • Kolorystyka: Dobierz coś ładnego,jeżeli dałbyś radę jakiś awatar abstrakcyjny gif.
  • Tło/Temat: Dobierz coś.
  • Napisy: RasTi*
  • Efekty: Fajnie gdyby był to awatar abstrakcyjny,coś jako gif.
  • Wymiary, jeśli nie to dobiorę: Gdybyś dał radę coś fajnego w wymiar forum,oraz Steam.

9ktafm.jpg

Chciałem sprawdzić czy by działało ale ja nie mam uprawnien do wrzucania gifów na swoj avatar, ale myślę że ci się spodoba.

20 godzin temu, KDrew. napisał:

Zmienisz mi tło na:  https://imgur.com/a/lHNPQ

I na środku nick KDrew. w kolorze czarnym albo Białym 

11793s0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dodadnie tego tematu do Archiwum! Dziękuje wszystkim za miłe zlecenia przy których wiele się nauczyłem, cieszyłem, denerwowałem i podziwiałem. Myślę że nie rzucicie się na mnie jak uznam że za swoje prace będę brał malutkie pieniążki, max 2k za avatar. Dziękuje i pozdrowiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Avatar
  • Kolorystyka: Jak najciemniejsze odcienie
  • Tło/Temat: Straż pożarna, zdjęcie tak jakby "zapierające dech w piersiach" :) 
  • Napisy: dv
  • Efekty(Nie każde będę mógł w stanie zrobić; pewnie znajdę czas na jakieś animacje): Można jedynie jakies dociemnienia w niektorych miejscach, aby bylo fajnie skomponowane oraz coś na tekście ;) 
  • Wymiary: dobierz samemu, to ma byc tylko avatar na forum :D powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin