Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Spoilery w warsztacie


nOireK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Bardzo irytuje mnie, że ktoś przyjeżdża do warsztatu i pisze "Spoiler", gdy zapytasz o id, on często go nie zna, odsyłam takie osoby na forum, lecz niektóre nawet nie wiedzą jak tego szukać, lub co to jest forum...

Wykonałem więc gif, taki jak z felgami. Niestety nie jest on tak profesjonalny jak z felgami, ponieważ posłużyłem się screenami z forum. Są to screeny @.Dominik. i jeśli on nie zgadza się na dalsze ich wykorzystanie, jeśli miałoby to zaistnieć w warsztacie to oczywiście post usunę.

Myślę, że taki gif przydałby się każdego tunerowi w warsztacie i zaoszczędził wiele czasu.

Wstawiam tu gif, jeśli jest coś do poprawy, postaram się poprawić, lub jeśli ktoś umie to zrobić lepiej to może też się podzielić swoją pracą.

Zaznaczę, że nie zajmuję się grafiką i robiłem to na własnych doświadczeniach w Gimpie i PhotoShopie.

Pozdrawiam :)

spoiler.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca dobra aczkolwiek skoro chcielibiście dodać takie coś na serwer to proponuje stworzenie dodatkowego blipu u tunera w którym wyświetla się panel jak w komponentach lecz z poszczególnymi częściami. Wtem gdy gracz wybierze felgi to może za pomocą ilustrowanych bądź na klawiaturze strzałek przemieniać to widoki na część. Pod ilustracja może znajdować się informacja ceny bez doliczki oraz po doliczeniu 10%. 

 

(Pisane na szybko z telefonu lecz myśle że większość zrozumie)

Edytowane przez Purmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin