4Life - Konkurs o 20k ( tysięcy )
Witajcie, dzisiaj postanowiłem zrobić kolejny konkurs ale tym razem o 20k. Nagroda jest tylko Jedna. Jakiemuś graczowi na start przyda się pieniążek do kieszeni.
Wymagania:
Like pod postem
Komentarz pod postem:
Nick z gry:
Biorę udział !
( WYNIKI POJAWIĄ SIĘ W CZWARTEK 21.12.2017R.)
Pozdrawiam i zapraszam do udziału.