4Life - Konkurs o 20k ( tysięcy )   Witajcie, dzisiaj postanowiłem zrobić kolejny konkurs ale tym razem o 20k. Nagroda jest tylko Jedna. Jakiemuś graczowi na start przyda się pieniążek do kieszeni.   Wymagania:   Like pod postem    Komentarz pod postem:   Nick z gry: Biorę udział !     ( WYNIKI POJAWIĄ SIĘ W CZWARTEK 21.12.2017R.)   Pozdrawiam i zapraszam do udziału.