Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pora na mnie....Hejo !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadeszła ta chwila...a może już dawno powinna? Raczej to drugie... ;]  Tymczasowo rozstaje się z serwerem... wrócić pewnie wrócę,dla tak fajnego serwerka jak i ludzi. ((dla chętnych czytajcie "więcej" w spoilerze)) :) 

Cytat

Ehh....nie wiem jak to wszystko powiedzieć,kogo wymienić....jak zacząć,jak skończyć. :/

A,więc w ostatnim czasie narobiło się trochę burzy...wiem jak to wygląda, odszedłem z jednej frakcji dołączyłem do drugiej....może to wyglądać tak,że specjalnie odszedłem,żeby kogoś z "SAMD" "ud****ć" - Nie, to nie jest prawda....( Mniejsza z tym ludzie i tak będą gadać co chcą...)

Po prostu,w dniu wczorajszym tego nie wytrzymałem, zrobiłem wypadek....przyjechało dwóch ratowników, niestety "kiepskie" RP. <<<<< Tak to się mniej-więcej zaczęło ... wiem,że przez tą akcję pewnie narobiłem sobie wrogów w San Andreas Medical Department...ale nie byłem pierwszą osobą która to zauważała,lecz pierwszą,która to wszystko napisała.   Dobra nie będę się tutaj rozpisywał....kto wie,ten wie jak to było i jak się sprawa toczy i jak się pewnie zakończy....

Czas na wymienienie paru osób : 

  • @VEENQ - Aktualny Liderze frakcji SAMD, byłeś i jesteś świetną osobą, zawsze można było coś poodwalać i się pośmiać,dzięki za szkolenia, egzaminy,dzięki również za zaufanie w zarządzie.
  • @s1xxu - Człowieku z żelaza,odwalaczu "Nr.1" byłeś i jesteś również świetną osobą,to odwalanie i wgl. Myślę,że może kiedyś wybaczysz całą tą akcję i zaistniałą sytuacje.... ;/
  • @Niuniek - Były Liderze frakcji SAMD, to Ty przyjąłeś mnie do frakcji  w Lipcu,za co bardzo dziękuję,dostałem szanse, i myślę,że jej nie zmarnowałem.Dzięki za szkolenia,oraz egzamin. dzięki za wspólne akcje RP.
  • @MrZatrzymany - Drugi po Siksie "odwalaczu" dzięki za wszystko,za szkolenia,udział w wypadkach,akcjach RP. Dziena!
  • @Janusz_Barton - Ajć .... co tu dużo gadać,dobra morda, to pisanie na służbach xD Akcje RP, dzięki !
  • @BOCHA. - Hmm.....co tu o nim można powiedzieć? Piękny ban za jazdę na rowerku xD  Dzięki za akcje RP,dziena Mordo !
  • @Soczus - Dobry śpiewak Martyniuk xD ;D  Trzymaj ten talent ! Powodzenia Romeo ...
  • @Hector - Dobra morda z Supportu,dzięki za pomoc w szkoleniach, dzięki za wszystko ! 
  • @slav84 - Hmm....co o nim można powiedzieć? Wiesiu THE BEST ! Razem zaczynaliśmy we frakcji ! Trzymaj się MORDO ! 
  • @NajT_Magani. - Dobra Morda z SAMDów,dzięki za akcje RP i twoje mutowanie się na akcjach xD 
  • @HiTTY - Dobra morda,dzięki za akcje RP !
  • @LoRen - Dobra morda,zawsze na wszystko dała  nabierać !
  • @Dzikuseqq*999- Zły,niedobry,wrogo nastrojony,ale pozytywny typek xD << To o starym Dziku! Teraz o Młodym, to jest człowiek małego formatu,ale dużo lepszy od Dzikusqq starszego XD :santa:
  • @iwo11 - Iwo,rybka jakich mało, dobra morda ! Pozytywna ! 
  • @ULTI*999 - Dobra Morda,pozytywna,dzięki za RP,za wszystko ! 
  • @matthew*999 @Spartakus - Dobre mordy ! Dziena za wszystkie AKCJE RP ! 
  • @Arioter @Marszal - Dobre Mordy,dzięki za akcje RP, za odwalanie,za wszystko ! 
  • @Jxliaa - Świetna uczennica, najbardziej uważała na moich szkoleniach,to się CENI ! Trzymaj się  ;) 
  • @Props - Dobra Morda, "Głuptasek" xDD  Świr jakich mało,zawsze zapamiętam wrzucanie Cię do wody !
  • @Adrian... @Stuba17 - Dobre mordy,dzięki !
  • @KRISU. - Jeszcze sporo musisz się nauczyć,ale szanuję to ! Trzymaj się !
  • @krampsi123 @Kwiatek200 - Dobre mordy z SAMD ! Dzięki za wszystko ! 
  • @TheGixx @kuba0 @TheMistrzuPL @HeaD.*999 - Dobre mordy z frakcji,chętne do pomocy,szanuję je !
  • @Danboss - Dobra no-lifowa morda,dobry milicjant! , !
  • @Vesp3r - Prze kozak,prze człowiek,dobry milicjant!  !
  • @GyCeK - Świetny Dj, dobry milicjant! 
  • @Syriusz* - za******a morda,doby milicjant ! ! 
  • @SandPower - Dobra morda,doby milicjant !
  • @BlackSkorpio69 - Może i były małe sprzeczki,ale jesteś spoko graczem ! 
  • @Mr_Magulon - Świetny Dj, dobra morda,powodzenia w SARZe ! 
  • @Kiniol - Świetna mordeczka, ten twój perek !
  • @hoopak - Dobra morda,pomocna,pogadać zawsze można było!
  • @Borek , Silny - Spoko ludzie,spoko suppki ! Zawsze można na nich liczyć !
  • @SkouT - Dobry Supporter,pomocny,zawsze można było na niego liczyć. Powodzenia liderze SARA !
  • @XQward, @Bolek. , @ZbyK , @DeltaRon - R'Coni jakich mało....cieszę się,że mogliście zrobić ten serwer,na którym mogłem i ja grać. Bolek oraz Delta - wasze podmianki mi się zawsze podobały,no może prócz ostaniej...przebudowy Doherty xD
  • @dv, @Majki* , @Sosna , @DreeY , @niedzwiedz_PL , @CysieX , @TheLyon , @Danielowskyy , @Roko33*_69 , @Mikixxd ,  @FloriaN.*_69 , @Tata_Only*998 - Dobrze,że was poznałem,każdy z was jest świetnym człowiekiem, z każdym was dało się zawsze pogadać!
  •  

 

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO !

Za zaufanie i nie tylko !

Jeśli kogoś nie wymieniłem,proszę się nie obrażać, gdyż jest was wszystkich za dużo ! :)

DO USŁYSZENIA !

HEJO !

 

 

 

kdBuPne.jpg

Bywajcie !

Z poważaniem Pitu112.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pitu112 Piotrek,wspominałem o tym kilka razy,ale wspomnę jeszcze raz,mam kontakt poprzez FB,mam dalej nieuniknioną nadzieję że wrócisz.Teraz czas na słowa podziękowania,a więc tak Piotrek dziękuję ci za wspólne szkolenia,przygotowanie mnie do egzaminu ASAMD,za wspólne chwile spędzone na serwerze,świetne oraz śmieszne momenty.Coś czuję że niedługo i pora na mnie przyjdzie,lecz jeszcze trochę chęci jest do gry na tym świetnym serwerze,dzięki Piotrek za wszystko co dla mnie zrobiłeś,szkoda że odchodzisz w tak mało spektakularny sposób ale cóż tu rzec,jeszcze raz dzięki i Żegnaj moja mordko! ;) :/ ;( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin