Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi mili,to znowu ja Pitu112,

Chciałbym was zachęcić do wzięcia udziału w konkursie, o..... no właśnie o co?

 

Do wygrania  :

1.  Miejsce : SandKing [UP1,Hydraulika,rejka itp.] 

2 . Miejsce : 150K w gotówce 

3. Miejsce : Kod P+ 30 dni  

4. Miejsce : Kod P+ 30 dni

5. Miejsce : Kod P + 30 dni

6. Miejsce : Kod P+ 30 dni

Jak wziąć udział w konkursie? 

A,więc tak, wystarczy dostosować się do podanego wzoru niżej (w spoilerze) , napisać nick z gry,ilość lp oraz coś o sobie. :) 

Zasady? 

Zasady są proste, proszę nie pisać do mnie kiedy wyniki, a przede wszystkim dostosować się prawidłowo do wzoru.  :) 

Zwycięzcą zostanie ten,którego rozlosuje XQ:P

 

Wyniki ogłoszę 1 Stycznia  o 19.00

Chciałbym również powiedzieć,że nagrody rozlosuje  @XQward

Cytat

Wzór :

Nick z gry :

Ilość Lucky Point  :

Coś o sobie : 

 

POWODZENIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM ! ;)

* Im mniej odpowiedzi tym lepiej,szybciej wyłonimy zwycięzcę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry :

Hector

Ilość Lucky Point  :

2781

Coś o sobie : 

No więc tak, jestem Hector, jestem najlepszym supportem na tym serwerze, każdy mnie kocha, wszyscy wiedzą, że uwielbiam Rosję, w końcu jeżdżę Czarną Wołgą i porywam dzie... tzn. zwiedzam San Andreas. Od 2 lat z przerwami jestem dzielnym ratownikiem i ratuje wam wszystkim życie. Jestem stary, skończyłem szkołę i studia, mam własną działalność gospodarczą, a Pitu to mój kochanek <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : therev

Ilość Lucky Point  : 406

Coś o sobie : Witaj! Nazywam się Franek, pochodzę z niedużego miasteczka w województwie Małopolskim, mieszkam w domu jednorodzinnym. Posiadam dużo rodzeństwa, w tym 2 siostry. W przyszłości chciałbym kształcić się min. w kierunku informatycznym. Moim drugorzędnym hobby jest granie w gry, oraz uprawianie sportów. Gram w piłkę nożną, oraz ręczną, oraz interesuję się grami MMO oraz RPG. Z charakteru, jestem człowiekiem pomocnym oraz miłym. Z ocenami w szkole troszeczkę słabiutko mi idzie :P , z charakteru jestem niegrzecznym chłopczykiem :P , gdy jest jakaś kłótnia, zawsze pojawi się w niej moje nazwisko :D  , lecz jednak u miem dostosować się do poleceń drugiego człowieka. Jestem także honorowy i dyscyplinarny. Zawszę dążę do moich marzeń, i nigdy nie zamierzam się poddać, z tego iż powodu mam nadzieję że uda mi się wygrać ten konkurs. Pozdrawiam i życzę miłych świąt, oraz sylwestra! ;):) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry :SnowRain

Ilość Lucky Point  :7047

Coś o sobie : jestem patryk ak święty mikołaj interesuje sie asg,elektronik,pecetami, jestem graczem  i każdy to wie 

gram na serwerku od 2 lat  a powróciłem w październiku zbieram  na  ft perka  no ale papa mikołaj nie chce mi dac na to hajsu  ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : BarteG

Ilość Lucky Point  : ~ 1800

Coś o sobie :  Witam, mam na imię Bartosz. Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum. Pochodzę z województwa Śląskiego z małej miejscowości ''Krzepice''. Na 4Life'a przyszedłem w 2015 roku, kiedy to do gry zachęcił Mnie jeden znajomy, który już tutaj niestety nie gra. Moim hobby jest Motoryzacja, mogę słuchać o tym godzinami. Liczę, że uda Mi się coś zgarnąć, życzę wszystkim powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin