Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wiki1212

Ilość lucky point: 1011 nadal rośnie ;)

Coś o sobie: hmm jestem dziewczyną i lubię grać w gry komputerowe takie jak  Mta, Fortnite, World of Tanks i czasem na koncie brata w cs go :D  Lubie oprócz tego grać w Piłkę nożną i siatkową, hmm co by tu jeszcze o sobie powiedzieć Fajnie by było wygrać nawet te P+ :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : KrisYam

Ilość Lucky Point  : 530 i leci w górę :D

Coś o sobie : Hmm... Jestem Michał, pochodzę z woj. Zachodnio-Pomorskiego, strasznie interesuje się mechaniką oraz wszelkimi militariami, na co dzień uczęszczam do szkoły ponadgimnazjalnej o profilu mechanik pojazdów samochodowych. Jestem leniwą i cichą osobą oczywiście również strasznie nieśmiałą :) jako iż jestem leniwy to nie robię za dużo, ale zawsze potrzebuje czegoś do roboty, nawet jakieś błahostki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : BartusieQ

Ilość Lucky Point  : 2000

Coś o sobie : Mam na imię Bartek. Mam 15 lat.(wyglądu nie będę opisywał bo raczej to nie jest istotne). Lubie jeździć na "moto" oraz coś porobić we warsztacie. Jeśli jest taka okazja siadam przed komputerem i gram na 4l :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin