Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:Lewanek*

Ilość Lucky Point:7150

Coś o sobie: Mam na imię Bartosz. Interesuje się Informatyką, muzyką oraz mapperstwem w MTA. Z charakteru jestem przyjacielski, towarzyski, raczej spokojny. Czasem lubię się pośmiać, oczywiście tylko wtedy, gdy sytuacja na to pozwala. Nie jestem wybuchowy w łatwy sposób można się ze mną dogadać. Powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry: F1lip

Ilość Lucky Point: 3867

Coś o sobie: Jestem Filip, moje zainteresowania to ładne dziewczyny. Popijam pepsi na okrągło oraz czasami pije tylko prestiżowe whiskey z wysokiej jakości szklanek.
Nie nosze ani supreme ani Calvin Klałna bo nie stosuje się do mody. Na choince zamiast bombek wieszam banknoty o nominale 100 i 200 zł. Czasami gram w lola
i rznę oponentów w kakao, taki jestem zayebisty. Ogółem mam kilku prestiżowym przyjaciół jak @Purmur, lecz mam też w znajomych na fb takich plebsów jak
@L4MP3K, @Kombajn-KryptoN czy innych @Avillen.'ów. Moje ulubione danie to naleśniki bo to jedyne co potrafię przyrządzić perfekcyjnie. Naleśniki jem z parówkami
, tak z parówkami, to serio jest dobre XD. Mój sprzęt do grania w gry to stary laptop, który z wyglądu wygląda jak maszyna do pisania Guttenberga z 15 wieku naszej ery. 
Podobno został skonstruowany przez Egipcjan podczas budowania Piramidy Heopsa, lecz słyszałem także historie o łamaniu za jego użyciem kodu enigmy. Śpię tylko na prestiżowych
łóżkach, najwyższej jakości, pod głową podczas snu mam poduszki, których cena za sztukę nie przekracza niskiej bariery 3500 zł. Są one wypełnione najwyższej jakosci puchem jastrzębia zabitego przez Harrego Pottera w 3 części sagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry:xXxNeQxXx

Ilość Lucky Point:5794

Coś o sobie :Witam,nazywam się Maksymilian mam 15 lat. Uszęszczam do 2 klasy gimnazjum. Pochodzę z województwa Śląskiego Jestem osobą kulturalną,spokojną,cierpliwą,przyjacielską moim zainteresowaniem jest motoryzacja,straż pożarna,piłka nożna,walki w klatkach,stunty na motorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : Purmur

Ilość Lucky Point  : 17440

Coś o sobie : Witam, zwe się Purmur jestem lordem , pracownikiem w firmie prestiżu @F1lip'a ,  botem do raportów.

W wolnym czasie karam mute, zabieram licencje , zabieram prawka i czasem wyrzucam. 

Interesuje sie prawem , pożarnictwem , ZSRR , motoryzacją i z kierunku nauczania mechatroniką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : miklerek2

Ilość Lucky Point  : Noo, z 1900 będzie jak nic!

Coś o sobie :  Jestem samotnikiem... Nie będe sie rozpisywał, ale wiem jedno, że jak za dużo sie napisze, to źli Panowie mnie dopadną. :(
A tak ogólnie to jestem Kubson z Wielkopolski (foczki piszcie, hot 17 do hot 15nastek, heh), lubie sobie popykać w piłke nożna, oj dużo frajdy jak sie komuś piszczla złamie. 
Nie no, taki żarcik, heh. Nie chce być typową wypowiedzią co swoj zyciorys przedstawia, bo kogo to obchodzi lol :D
O, edit, bo nie dodalem. Siłownie jeszcze lubie, też sprawia frajdę C:
\/ XD

Ogólnie to kucharz ze mnie żaden, jedyne co upichcić potrafię, to parówki w mikrofali, dlatego(foczki piszcie, dogadamy się) odwiedzam siostry, no i mamcia coś ugotuje kochana <3 
Co tu dużo sie rozpisywać... O, WIEM! 
Nie lubię błędów, gdy nasze komputery oferują nam poprawę naszych pięknych polskich znaków... Ale ciężki orzech do zgryzienia, bo komu się to poprawiać chce, albo spacje stawiacconie? :D
Po kilku głębszych to dla każdego jestem jak brat, heh. :D
:D




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin