Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry : adziu2005

Ilość Lucky Point  : 750 (Rośnie)

Coś o sobie : witam jestem Adrian pochodzę z małego miasta koło poznania chcialbym wygrać sandkinga albo inne nagrody na 4life przyszedłem jakoś 2miesiace temu jestem nowym graczem wiadomo nie jestem jakiś nowy czy ci ale niedawno doszedłem myślę że wygram któreś z tych nagród i pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : waldek2377

Ilość Lucky Point  : 

3696

Coś o sobie :  Zbieram na tune mojego passata xD, lubie 4l i całą  jego ekipe. Żyje bidnie na tym serwerze wiec coś od ciebie mi napewno sie przyda :D mały ze mnie informatyk i mechanik :P czekam na wyniki i powodzenia wszystkim biorącym udział <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : Zioombalek17

Ilość Lucky Point  : 6573

Coś o sobie :  Warto spróbować może tym razem się uda. Za każdym razem niestety ale nie udaje się,lecz teraz może chociaż premium uda się wygrać. Zawsze marzyłem o takim pojeździe jak sandking. Gdy otrzymałem kluczyki żeby się przejechać od razu mi się spodobał. Niestety za każdym razem albo nie można na raty albo mam za mało funduszy na to i nigdy nie mogę kupić. Zawsze zazdroszczę kolegom ,że mają tak dobry samochód i zawsze im mówię moje marzenie. Taki pojazd marzy mi się gdy tylko go zobaczę. Gdyby udało mi się go wygrać byłbym bardzo szczęśliwy,że wkońcu mogę już zawsze pojeździć tak ciekawym autem. Nigdy bym go nie sprzedawał,ponieważ nie byłbym taki. Cały czas tylko o takim marzę i będę. Wkońcu bym miał czym jeździć bo jak narazie to jeżdże clubem bardzo słabym. W ogóle bym się cieszył gdyby nawet jakąś inna nagrodę się udało. Mam nadzieję,że warto było wesołych świąt i pozdrawiam oraz czekam na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : KoReK216

Ilość Lucky Point  : ~ 4000

Coś o sobie : Nazywam się Szymon, mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień jestem spokojną, opanowaną, osobą lubianą w gronie moich przyjaciół. Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum, uczę się przeciętnie. Często spędzam czas z przyjaciółmi lub na komputerze. Uczęszczam do klubu piłkarskiego w moim mieście, gram na pozycji bramkarza. W przyszłości, chciałbym kierować się w kierunku informatyki, która myślę że ma sporą przyszłość w życiu codziennym. Mój charakter jest bardzo spokojny, nie lubię wchodzić w konflikty, które nie są nam potrzebne.

 

Powodzenia wszystkim xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin