Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wyniki Konkrusu o HElke


OlusekMarian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BOCHA. napisał:

ja też milionerem nie jestem ;/

 

3 godziny temu, OlusekMarian napisał:


Prosze z góry nie pisać ze ustawione i te baiery Konkrusy jeszcze będą i do wygrania lepsze rzeczy  Dzięki za udział i Pozdroo

 

 

Pozwolę sobie na wypowiedz tutaj,a więc skoro nie miałeś możliwości nagrania filmiku,to dlaczego nie poprosiłeś kogoś z administracji bądz najlepiej RCON  o rozlosowanie pojazdu? W takim przypadku obawiam się że nagroda przepadnie dla Twojego "znajomego" ponieważ nie jest to potwierdzone ani wiarygodne.Prawdopodobnie nagroda zostanie cofnięta z powrotem do konkursu i zostanie ona uczciwie rozlosowana przez administracje RCON.A tak osobiście coś mi tutaj śmierdzi i akurat nie są to moje stopy..A pamiętam Cie jako bardziej osobe pazerną więc trudno się nie dziwić,że graczę jak i administracja tak twierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Wygrałem helke uczciwie, poszczęściło mi sie i tyle. Wiem że są pewne problemy z jedną z frakcji, związane z PSC ale ja nie należę do osób które sprzedadzą własną MATKĘ za samochód w jakiejś tam grze, lub coś podobnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RasTi napisał:

 

 

Pozwolę sobie na wypowiedz tutaj,a więc skoro nie miałeś możliwości nagrania filmiku,to dlaczego nie poprosiłeś kogoś z administracji bądz najlepiej RCON  o rozlosowanie pojazdu? W takim przypadku obawiam się że nagroda przepadnie dla Twojego "znajomego" ponieważ nie jest to potwierdzone ani wiarygodne.Prawdopodobnie nagroda zostanie cofnięta z powrotem do konkursu i zostanie ona uczciwie rozlosowana przez administracje RCON.A tak osobiście coś mi tutaj śmierdzi i akurat nie są to moje stopy..A pamiętam Cie jako bardziej osobe pazerną więc trudno się nie dziwić,że graczę jak i administracja tak twierdzą.

 Hola hola proszę mnie tu nie obrażać oceniać nie znasz mnie wgl jak byłem jeszcze w Sara to wgl nie gadaliśmy i wgl więc skąd ty możesz mnie znać  i te bardziej osobę pazerna?? Proszę jaśniej i mnie wgl nie znasz a takie coś o mnie piszesz najpierw pomysł a potem napisz bo obrażać osobę to też nie ładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BOCHA. napisał:

Ja naprawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Wygrałem helke uczciwie, poszczęściło mi sie i tyle. Wiem że są pewne problemy z jedną z frakcji, związane z PSC ale ja nie należę do osób które sprzedadzą własną MATKĘ za samochód w jakiejś tam grze, lub coś podobnego....

Już nie udawaj. 

Co PSC z jednych z frakcji?

Na matkę się w grze nie przysięga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BOCHA. napisał:

No nie wierz. Wiem że możesz mieć podejrzenia ale ja jestem czysty. Ludzie pierwszy raz mi się poszczęściło i od razu że ustawione..........

Hhahaha xdddd żeś do*****ł, wygrałeś jeszcze u Akveza bodajże, nie 1 raz wygrałeś jakiś konkurs!! Tak po za tym jaki kurs psc? Ile mu dałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BOCHA. napisał:

Ja naprawdę nie rozumiem o co wam chodzi. Wygrałem helke uczciwie, poszczęściło mi sie i tyle. Wiem że są pewne problemy z jedną z frakcji, związane z PSC ale ja nie należę do osób które sprzedadzą własną MATKĘ za samochód w jakiejś tam grze, lub coś podobnego....

Fajnie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin