Witam wszystkich. Postanowiłem zrobić mini konkurs o 20k   Co trzeba zrobić ? - Zostawić like - Podać Nick - Podać PID Wzór:   Nick z serwera: PID:   Wyniki będą losowane przez RCON'a  dnia 10.01.2018. Powodzenia