Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MODEL] Fortune A'la 240z


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Purmur napisał:

ładna praca Frixo lecz uważam że wybrałeś zły pojazd. 

Miałem w planach jeszcze jak się bawiłem w zmodelerze go wykonać, wtedy myślałem że będzie to coś pięknego, a teraz widzę że nie do końca. Jednak przy pracy nauczyłem się kilku rzeczy, z czego się cieszę. Jedynym problemem (według mnie) w samym tworzeniu jest pomysł. Bez niego ani rusz.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje przerobienia pojazdów (oraz na jaki wzór, (oczywiście jakieś łatwe xd)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Frixo napisał:

Miałem w planach jeszcze jak się bawiłem w zmodelerze go wykonać, wtedy myślałem że będzie to coś pięknego, a teraz widzę że nie do końca. Jednak przy pracy nauczyłem się kilku rzeczy, z czego się cieszę. Jedynym problemem (według mnie) w samym tworzeniu jest pomysł. Bez niego ani rusz.

 

Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje przerobienia pojazdów (oraz na jaki wzór, (oczywiście jakieś łatwe xd)).

Dokładnie, odkąd pracuje w Zmodzie to zawsze był problem z pomysłem... Nieraz spędzałem godziny, zanim coś wymyśliłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ToNieBartx. napisał:

To gdzie to podobieństwo do 240z? Tylko lusterka widze reszta tak nie bardzo xd

 

Jak Ci wyżej pisali, zły samochód pod zły model.
Windsor nadałby się idealnie ;)
wePZZ1L.png
Podobny obraz

Tytuł "Fortune A'la 240z", 

Pierwsza linijka wątku: "Wykonałem kosmetyczne zmiany w pojeździe Fortune, tworzyłem go na wzór Nissana Fairlady tudzież Datsun 240z. (wprowadziłem kilka swoich smaczków)",

Nic nie napisałem że auto ma być podobne 1:1, napisałem że tworzyłem go na wzór nissana, zmiana położenia lusterek, poszerzenie kół, lotka. Proszę nie wkładać mi słów do ust, których ja nie powiedziałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin