Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Komputer


TurboWojtek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz laptop, to predator to nie taki głupi pomysł choć jak wszystkim siedzącym trochę w IT wiadomo zawsze PC będzie wydajniejszy.
Ale nie każdy PC jest wart swojej ceny, mówię to o SUPER OKAZJACH Z MEDIA EXPERT etc gotowce to największe maszynki do zarabiania na naiwności ludzi.
Jeśli komputer to tylko składak.

Zaoferuję na CUP AMD, choć w opinii amatorów AMD ssie, no trudno niestety im nie przegadasz.
Po wejściu Ryzen'ów to niestety pod względami ceny do wydajności AMD wyprzedził Intel'a.
Moją propozycją jest AMD Ryzen 5 1600.
https://www.ceneo.pl/51250781#crid=121191&pid=9116

Co do karty graficznej.
Nic innego jak 1080. Nie ma co kombinować.
Oczywiście dysk SSD to podstawa przy takim sprzęcie.

Zerknij tutaj, jest przyzwoity komputer za ok 5300zł
Znaczy komponenty do składaka.
https://www.morele.net/inventory/info/e256a1ef/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ToNieBartx. napisał:

Jeśli chcesz laptop, to predator to nie taki głupi pomysł choć jak wszystkim siedzącym trochę w IT wiadomo zawsze PC będzie wydajniejszy.
Ale nie każdy PC jest wart swojej ceny, mówię to o SUPER OKAZJACH Z MEDIA EXPERT etc gotowce to największe maszynki do zarabiania na naiwności ludzi.
Jeśli komputer to tylko składak.

Zaoferuję na CUP AMD, choć w opinii amatorów AMD ssie, no trudno niestety im nie przegadasz.
Po wejściu Ryzen'ów to niestety pod względami ceny do wydajności AMD wyprzedził Intel'a.
Moją propozycją jest AMD Ryzen 5 1600.
https://www.ceneo.pl/51250781#crid=121191&pid=9116

Co do karty graficznej.
Nic innego jak 1080. Nie ma co kombinować.
Oczywiście dysk SSD to podstawa przy takim sprzęcie.

Zerknij tutaj, jest przyzwoity komputer za ok 5300zł
Znaczy komponenty do składaka.
https://www.morele.net/inventory/info/e256a1ef/

Dzięki zastanowię się nad twoją propozycją ale wiesz szukam takiego procesora jak Intel core 6 lub 7 bo chciałbym żeby gry chodziły mi na wysokich ustawieniach takie jak Gta V Mafia 3 Watch dogs 2 i takie inne jeszcze dodam że średnio znam się na AMD więcej znam się na intel core 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TurboWojtek napisał:

Dzięki zastanowię się nad twoją propozycją ale wiesz szukam takiego procesora jak Intel core 6 lub 7 bo chciałbym żeby gry chodziły mi na wysokich ustawieniach takie jak Gta V Mafia 3 Watch dogs 2 i takie inne jeszcze dodam że średnio znam się na AMD więcej znam się na intel core 

Jeżeli szukasz i7 albo i5, bo to 6 to pewnie miss :D To muszę Cię zmartwić.
Mimo niewielkiej stockowej większej wydajności musiałbyś dołożyć 1 000zł do takiego zestawu bo to wymiana płyty głównej, procesora i chłodzenia, a dlaczego to pewnie wiesz.
To co wyżej Ci prezentowałem pozwoli ci jeszcze przez kilka dobrych lat grać w najnowsze tytuły na najlepszych ustawieniach. (Prawie wszystkich, bo niestety takie sprzęty to już przedziałka 10 000zł - 20 000zł)
Intel nie zawsze znaczy lepiej ;) I prostota w podkręcaniu procesora, którego wyżej wymieniłem to kwestia 5min i można wykręcić 4GHz. Twoja droga zrobisz jak uważasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KDrew. napisał:

NIE KUPUJ LAPTOPA DO GIER, TO GRZECH !

Złóż sobie jakiś ciekawy zestaw na morele.net (PC)

Polecam stronkę fanboy.pl > Zestawy komputerowy.

http://www.fanboy.pl/zestawy-komputerowe/zestawy-komputerowe-dla-graczy-styczen-2018/

 

"NIE KUPUJ LAPTOPA DO GIER, TO GRZECH !" eeeeee co? Takiej głupoty to jeszcze nie słyszałem XDDDDDDD Dla twojej niewiedzy laptopy też są do gier. Każdy wie że takie są przepłacone bo są "markowe" ale jak ktoś chce grać "mobilnie" to musi za to zapłacić. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TurboWojtek napisał:

Dzięki zastanowię się nad twoją propozycją ale wiesz szukam takiego procesora jak Intel core 6 lub 7 bo chciałbym żeby gry chodziły mi na wysokich ustawieniach takie jak Gta V Mafia 3 Watch dogs 2 i takie inne jeszcze dodam że średnio znam się na AMD więcej znam się na intel core 

Po sposobie mówienia widzę że się jednak nie znasz to co Ci bartx zaproponował jest bardzo dobrym rozwiązaniem niektórzy naprawdę orientują się co do podzespołów i warto kogoś posłuchać ( nie ma czegoś takiego jak intel Core 5 czy intel core 6) Ryzen był by dobrym rozwiązaniem. Na fb sa różne grupy pomocy technicznej i radzę tam zawitać i popytać. W dodatku w procesorach intela wykryto jakąś "dziure" w zabezpieczeniu jądra  (coś w tym stylu jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi) ale to nie jest potwierdzone. Idziesz tokiem myślenia intel to dobre więc biorę, a sa różne modele procesorów niektóre i3 wyprzedzają nie które i5 więc tez też musisz patrzeć na model procka ilość vramu i ghz. Zawitaj sobie na strony z benchmarkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2018 o 20:02, kruku napisał:

"NIE KUPUJ LAPTOPA DO GIER, TO GRZECH !" eeeeee co? Takiej głupoty to jeszcze nie słyszałem XDDDDDDD Dla twojej niewiedzy laptopy też są do gier. Każdy wie że takie są przepłacone bo są "markowe" ale jak ktoś chce grać "mobilnie" to musi za to zapłacić. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj :D 

Laptopy nie są do gier moim zdaniem ELO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
W dniu 9.01.2018 o 15:58, ToNieBartx. napisał:

Jeśli chcesz laptop, to predator to nie taki głupi pomysł choć jak wszystkim siedzącym trochę w IT wiadomo zawsze PC będzie wydajniejszy.
Ale nie każdy PC jest wart swojej ceny, mówię to o SUPER OKAZJACH Z MEDIA EXPERT etc gotowce to największe maszynki do zarabiania na naiwności ludzi.
Jeśli komputer to tylko składak.

Zaoferuję na CUP AMD, choć w opinii amatorów AMD ssie, no trudno niestety im nie przegadasz.
Po wejściu Ryzen'ów to niestety pod względami ceny do wydajności AMD wyprzedził Intel'a.
Moją propozycją jest AMD Ryzen 5 1600.
https://www.ceneo.pl/51250781#crid=121191&pid=9116

Co do karty graficznej.
Nic innego jak 1080. Nie ma co kombinować.
Oczywiście dysk SSD to podstawa przy takim sprzęcie.

Zerknij tutaj, jest przyzwoity komputer za ok 5300zł
Znaczy komponenty do składaka.
https://www.morele.net/inventory/info/e256a1ef/

2x4gb? To już nie lepiej dołożyć kilka stówek i kupić 2x8?, imo te 8gb to za mało jak na te czasy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin