Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Map Editor] Pare projektów by davlo


Davlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj wam pokaże moje stare projekty, które są zapisane na datę 2015 roku a więc dosyć stare, bo co bądź to są 3 lata, czyli wtedy kiedy majper davlo się uczył dopiero, więc pokaże wam jakie prace na samym początku wykonywałem i jakie błędy popełniałem.

 

  • Pierwszym projektem z, którego jestem nawet dumny czyli wieżowiec mieszkalny

         W wieżowcu znajdował się podziemny garaż, parking, oraz outdoor + wejście do wieżowca

Outdoor

WaOBFUs.jpg

mNqQP9b.jpg

mNqQP9b.jpg

HvjfMi0.jpg

GFkDjQ1.jpg

6hDqUaH.jpg

Garaż podziemny

hPVXKS8.png

upEuylH.png

8z71NjW.png

 

  • Druga jest natomiast stacja w palomino creek

Stacja dosyć obszerna znajdująca się na wyjeździe z PC

b6oRjPV.jpg

sPI6FSV.jpg

ngIbMtF.jpg

bBpRDjv.jpg

2Efj0iw.jpg

 

  • Trzecie są mieszkania ( ala blok ) w doherty

Bez wnętrza tylko outdoor

0PKB4L7.jpg

1DztnMd.jpg

X5c1vtf.jpg

aVNoNKS.jpg

p2dVH05.jpg

 

A teraz, chciałbym wam pokazać, że nie byłem wybitnym maperem na samym początku, bo każdy od czegoś się uczy a dokładnie na swoich błędach.

jak zaczynałem było tyle problemów, że ciężko było by je wszystkie zliczyć ale pare jest

wszystko co wykonywalem było krzywo xD nie używałem pomocnika dzięki któremu możemu dać 90 stopni tylko robiłem "na oko" oraz każde dockbary wystawały jak by były krawężnikiem xDDD

przykładowo

eW4WQix.jpg

xFXAzaT.jpg

Podobnie zaczynając nie wykonywalem sprawdzania terenu czy coś się w środku nie blokuje ( tzn. w środku obiektu )

tutaj wykonywałem interior do warsztatu ( do dawnego serwera MTA )

Nie sprawdziłem, no i co wyszło? Nie było można się nawet ruszyć xD

GFdPP7u.jpg

dAokYK4.jpg

 

No i ogólnie pożebram troche o lajki

jak się spodobalo to zostaw

||

\/

 

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SkokNaBunge napisał:

Ładne to wszystko tylko jeden mały minusik tego jest, że "DOCBAR" jest trochę wysoko jak się opuści to Sztos.

( nie chce aby to zabrzmiało obraźliwie )

jeżeli przeczytałbyś całość to byś wiedział, że był to jeden z moich pierwszych projektów gdzie nie ogarniałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Davlo napisał:

( nie chce aby to zabrzmiało obraźliwie )

jeżeli przeczytałbyś całość to byś wiedział, że był to jeden z moich pierwszych projektów gdzie nie ogarniałem ;) 

Czytałem ale mi chodzi o to, że źle czy coś wiem, że 1 twoja praca tylko daję tylko taki szczegół tylko, żeby obniżyć dockbary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mapy tylko pod RPG, brak tutaj wykończenia, detalingu oraz klimatu.
Proste mapy z dużą ilościa obiektów w tym vgelkup i dockbar czyli już herb map na RPG.

No brakuje tu duszy w tym i starania się dążyć do efektu, zdania sobie sprawy, że wygląda to jak oryginał.

 

///

Chętnie zobaczyłbym ten nowe skoro "uczyłeś się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin