Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prosty panel wyboru spawn'a (grafika)


AksYz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Admaxis napisał:

Bardzo ładna grafika, prosta a zarazem piękna. Dodałbym tylko pod spodem wybierania te strzałki, że można przewijać tą listę na dół jeszcze, jak ktoś posiada kilka domków itd. a tak, to nie ma się do czego przyczepić :)

Tu nie robiłem pod przewijanie strzałką tylko o kliknięcie myszką, a jak ktoś posiada kilka domków to w ustawieniach domku by zaznaczał, że główny domek czy coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AksYz napisał:

Tu nie robiłem pod przewijanie strzałką tylko o kliknięcie myszką, a jak ktoś posiada kilka domków to w ustawieniach domku by zaznaczał, że główny domek czy coś :)

W takim razie nie mam się do czego przyczepić. Super wygląda i mam nadzieję, że wgrają to na serwer, bo jest kozackie, tak jak Twoje prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
7 minut temu, AksYz napisał:

Tu nie robiłem pod przewijanie strzałką tylko o kliknięcie myszką, a jak ktoś posiada kilka domków to w ustawieniach domku by zaznaczał, że główny domek czy coś :)

Albo zrobić tak, że przy wyborze domku będą strzałki po prawo i lewo z wyborem domku w którym chcemy się "respawnić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin