Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Historia twojego nicku


PralinQa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, pod tym postem piszecie historię swojego nicku, skąd się wziął itp ;-)


Zacznę od siebie: Pomysł na mój nick w sumie nie był skomplikowany, szczerze mówiąc szukałam pomysłu na necie ale większość nazw widziałam wiele razy w różnych grach. Postanowiłam że coś sama wymyślę, jednak nic mi nie wpadało do głowy...oprócz wzięcia nicku z czegoś co lubię, a że uwielbiam słodycze - googlowałam i szukałam czegoś na literę P ( literę zaczynającą moje imię ). W końcu znalazłam! Praliny Lindor :D, więc w sumie czemu nie nazwać się Pralinka, skoro często je jadam? Tak więc to prawie cała historia bez pewnego szczegółu.... mianowicie "Q" w nicku - dodałam je zamiast "k", ponieważ poprzednio grałam na serwerze konkurencyjnym, miałam dobrą znajomą.. no prawie od początków mojej gry tam, wiele osób nas myliło i się nie dziwie.. ona również miała "Q" w nicku ;), pragnę jej również podziękować bo dzięki niej w sumie tu gram, kiedyś mnie namówiła gdy obydwie się nudziłyśmy na wspólną Grę na tym serwerze  ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając na pewnym serwerze SAMP ktoś mnie zapytał czy wiem co to jest Magulon. Odpowiedziałem ze nie kojarzę.  Dostałem odpowiedź  Ch*j zwiniety w rulon. A że jestem osobą dosyć mocno zdystanazwana to postanowiłem to dać jako nick. W radiu leciał Mr President - Cocojambo i z tamtad  wziąłem Mr i mamy ofensywne Mr_Magulon XD

 

Wiem ze urzekla Was ta historia  xdd

 

Tak więc wita Was Magulon  czyli...

 

... wiecie dalej xd haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia mojego nicku jest troszke poj* xd

a wiec  kiedys przed moim naordzinami XD leciał taki serial w tv nie pamietam nazwy Xd no i tam wystepował  chłopak nazywał sie nandito  jako iz mama lubiała ten  serial powiedziała ze  moj 2 syn bd sie nazywał nandito skonczyło sie tak ze dostałem imie po ojcu  robe.. -_-  ale rober... mojej babci sie nie podobał  wiec nazwała mnie kuba xd teraz w paszporcie mam robert  a kazdy na mnie mowi kuba  a w grach jestem znany jako nandito albo nan xd a tm sie wiało z snapchata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się w 1 technikum kiedy to zacząłem naukę w Technikum mundurowym ;) Pierwsze zajęcia musztry i najlepszy Major który nie znając mojego imienia nazwał mnie „HARRY” ;D Teraz używam nicku Mr_HARRY - lepiej brzmi ;) 

Na niektórych serwisach jestem znany również jako Harry_Muciacios ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój daaawny nick mi się znudził, więc myślałem nad nowym. Do głowy przyszło mi angielskie słowo "alive". Pomyślałem, że zamienię l z v i dodam jeszcze jedno l i dla beki ^. Tak powstał pierwotny mój nick - Aville^

Potem znudził mi się, to usunąłem lle^ i dałem X. - powstał AviX.

Na 4Life ten nick był zajęty ( :( ), więc postanowiłem wrócić do pierwotnego nicku i dodać do niego n z kropeczką - powstał Avillen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin