Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Historia twojego nicku


PralinQa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To tak. W podstawówce siedzimy z kolegami i myślimy skąd się nasze nazwiska wzięły. Kolega powiedział, że pewnie lubię jabłka z jabłonek zbierać. Ja powiedziałem że jest głupi bo mówi się Jabłoni. Pokłóciliśmy się na tydzień i sprawdziliśmy w słowniku. Wyszło na mnie i czasem jeszcze ciśniemy z tego beke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, siedziałem sobię na servie (nie 4l) i myślałem nad nickiem do nagrywania na yt, więc posiedziałem trochę i wpadłem na "Audi_w_LPG" lecz powiedziałem, że może bardziej coś z tematyki MTA akurat kierowałem Mananą a więc zamieniłem Audi na Manana i tak to było :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick mój powstał;

od dłuższego czasu oglądałem e-sport.Byl gracz MagiskBoy w drużynie esportowej.Dalem sobie Nick MagisK na steamie i został taki.Z dnia na dzień dałem taki na YouTubie i po długim czasie na serwerze.Teraz gram pod takim nickiem

kiedys byłem Neon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin