Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Historia twojego nicku


PralinQa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh pamiętam to do dziś jak zakładałem konto w lolu XD! Nie wiedziałem jak się nazwać, ale zobaczyłem obrazek na Google grafika z podpisem "PromienistyLol"no i tak się nazwałem, lecz po jakimś czasie uznałem, że Nick wygląda tragicznie i postanowiłem to skrócić do Promek a  jakiś czas temu zmieniłem na PromeK191.

Był to mniej więcej 2014r o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakby to było wczoraj :D Siedzieliśmy ze 2 miesiące temu i oglądaliśmy sobie na plug.dj'u przeróbki Pingu z dubbingiem 18+. No i tam były pingwiny ale oprócz nich była taka foka xD Potem @CykMyk wymyśliła, że jak ja chce być taką foką to będę foką bez oka ;D Tak się przyjęło i zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie zaczeło tak ze grałem na jakims serwerze mta i czesto niszczylem swój pojazd, postanowilem przetłumaczyć słowo wypadek na angielski, wyszło Crash ale postanowiłem dodać Guy czyli koleś, było na początku CrashGuy. Po kilku latach stwierdziłem ze nie chce by ludzie czytali guy jako gej wiec usunąłem końcówke i dałem u. Wyszło Crashu. no i wiadomo kropeczka dla podkreślenia xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem nick którego nikt nie potrafił przeczytać - optrixez, postanowiem go zmienić podczas igrania z adm w Hurtworldzie i pomyślałem ze zazwyczaj fajne nicki mają litery "X" i zaczynają się na "I" wstawiłem "pro" i nie dlatego, że uważam ze taki jestem.. sam nie wiem dlaczego. Także od temtego czasu mam nowy nick którego nikt nie potrafi przeczytać bo nie czyta się go: ajproiks, iproks, iproski, ikskoks ani w żaden inny sposób tylko AJPROKS. Serio to takie ciężkie? Come on guys ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś lipiec-czerwiec 2016r, gdy już byłem w TSA to @Syriusz* kazał mi to zmienić bo nie umiał to czytać :D i poprostu na szybkiego w neta "radom nick" i wyskoczyło jerid. Mówię do Syriusza "Ty a może taki? " On powiedział "No no tylko walnij (użył brzydszych słów XD) duże J na początku i duże D na końcu". Więc tak oto powstał mój Terazniejszy nick :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia mojego nicku jest bardzo długa, a zaczyna się ona tak. Kiedy zacząłem swoją przygodę z MTA to postanowiłem dać sobie swój pierwszy nick: SobcziPL, dlaczego taki ponieważ 3 pierwsze litery to są dokładnie 3 pierwsze litery mojego nazwiska. Grałem sobie na tym nicku przez parę miesięcy, było wszystko ładnie pięknie aż do czasu powstawania radia na 4LIFE (już nawet nie pamiętam jak to pierwsze radio się nazywało). Wracając do historii był tam sobie prezenter Yaski który przekręcał mój nick, zamiast SobcziPL to mówił "SOŁBICZ" (xD). Więc postanowiłem, że zmienię nick ale nic nie przychodziło mi do głowy. Postanowiłem wspomóc się internetem i poszukać jakiegoś nicku. Znalazłem jeden był to "Mr.Black" miałem ten nick dosłownie prze kilka minut, stwierdziłem że nie pasuje do mnie. No i tak szukałem, szukałem aż znalazłem nick Aliens. Bardzo mi się spodobał więc go sobie przypisałem do postaci na 4L. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W styczniu 2011 zakładałem konto na Need For Speed World a że moja rozkmina żeby był nick werturko ,no niestety nie pykło było już zajęte i system zaproponował mi nick Werti z jakimiś cyferkami. Werti mi się spodobało ,ale uznałem że to nie to co bym chciał a że to była gra na serwerach europejskich i dużo osób miał nick z końcówką PL to sobie to dodałem

i tak oto Powstał nick WertiPL ;D i korzystam z niego od tamtego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin