Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Historia twojego nicku


PralinQa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O losie, jak się ze swojego wytłumaczyć XD

Pseudonimów miałem bardzo sporo ale najdłuższe użytkowane postaram się wyjaśnić.

TraxxxMax - mój pierwszy XD 

To było ze 13 lat temu, zakładałem konto na fotka.pl (ahahaha) i słuchałem Max’a Farenthide’a. No i gdzieś tam urwałem tracks, a że w tamtych czasach iksy były na topie no to połączyłem to tak jak powyżej. :)

Frezza - drugi, czasy CoD2. Z reguły jestem zmarzluch no to tak wyszło. :) 

YumMmyy <3 - Era CoD4, pisałem z pewną dziewczyną, raz tak zareagowała (za dużo sobie nie wyobrażajcie, jedzenie mam na mysli XD) no i doszło serduszko, tyle.

flxz - Czasy CS:GO, miało być flux ale wiadomo zajęte musiało być. Wiec fluxz ale te „u” :/. Wiec zostało flxz. Ludzie mają problem to rozszyfrować więc forma ostateczna flyxzE. Tak pozostało i jest od dłuższego czasu na przemian z pierwotną formą. :)

ksh-ksz - nie wiem skąd, nie wiem jak. Miałem być na tym serwie chwilę z racji swojego wieku, statusu itd nie sądziłem,że znajdę aż tyle czasu by się tutaj zadomowić, a jednak. Powoli dostosowuje nick do możliwości jego przeczytania normalnie, czyli po prostu po imieniu. :D

Było kilka krótszych epizodów z różnymi innymi nickami, Chłopiec z placu broni (CS 1.6), Progressive, Traxxxiu, Mosiek (Od Mossberga lol, czasy Medal of Honor Allied Assault) i trochę innych mniejszych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin