Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kończę grę tutaj...


Carl.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak karierę swoją zacząłem tutaj dokładnie 12.04.2015r. Przegrałem wiele czasu około 1800h,  więc jak na mnie bardzo dużo. Lecz później miałem dłuższą przerwę po kradzieży mojego majątku. Druga moja próba zaczęła się w czerwcu 27 2016r.  Grałem w wakacje równo, handlowałem na giełdach dobrze mi szło,  miałem ładny majątek wiele znajomych i kolegów na serwerze. Miałem kilka odejść lecz nie na długo i za każdym razem wracałem z dobrym nastawieniem do serwera i graczy. Za każdym razem byłem odwalaczem i toksikiem,  dlatego gracze mnie nie szanują,  lecz mam to gdzieś. Nie będę nikogo wypisywał kogo lubiłem i dobrze wspominam a kogo nie lubię. Opuszczam was z niechęcią do gry lecz szacunkiem do WSZYSTKICH. Może kiedyś znów najdzie mnie ochota i zagram. Lecz teraz z wami się żegnam i życzę osiągnięcia czego sobie życzycie. Do widzenia  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin