Siemka,
otóż od samego początku użytkowania nowego komputera mam pewien problem, a mianowicie Chrome z każdym ponownym uruchomieniem komputera mnie wylogowuje ze wszystkich stron tj. forum, facebook czy yt.
Wszystko w ustawieniach mam tak jak powinno być, kilkakrotnie je resetowałam, reinstalowałam Chrome - nic nie pomogło.
Szukałam o tym na innych forach, na samej stronie pomocy Google, ale z reguły nikt nie znalazł na to odpowiedzi, albo wątki po prostu były nieaktywne, a sprawa