Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Giełda LV ! :O


Rudy97PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak po przeczytaniu komentarzy, że dużo giełd w SF okej, więc po szybkim zastanowieniu, wybrałem budynek który nie jest używany przez nikogo i przerobiłem go na potrzeby giełdy. Parking dla TSA jak i graczy został dodany. Zapytacie pewnie, ale rudy po co na co jak bla bla.. Otóż ta giełda jest większa jest piętrowa (woooooo ale jak to piętrowa :O) A tak to :D Jest w LV, nie tak blisko giełdy, posiada uwaga! około 80 miejsc! albo i więcej ( nie wiem liczyłem w przybliżeniu na rude oko) Tutaj macie linka >> https://imgur.com/a/FJ8aH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bolek. napisał:

Podłoże tego dobudowanego parkingu wygląda obrzydliwie.

W LV mamy dużo giełd, mają wiele miejsc i nie wyobrażam sobie, aby ten parking na którym jest giełda dla pojazdów do 250k stał pusty.

W takim razie według ciebie giełd jest sporo w LV ale spójrzmy na to z innej strony, giełdę dla aut powyżej 25k przenieść w to miejsce, co nam daje? inny obiekt, większy, piętrowy z średnio 50 miejscami na piętrze czyli brak problemu z brakiem miejsc dla sprzedających. dogodny dojazd, podwójny wjazd, ogromny parking wybudowany oraz który jest standardowo w grze. co daje nam ok 50 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dolnym piętrze jest zbyt ciasno między tymi filarami. Często będą zdarzały się tam jakieś stłuczki. Dzisiaj na serwerze zobaczyłem, że faktycznie jest problem z miejscami i mam już pomysł na małą dodatkową giełdę tak jak jest to rozwiązane w sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin