Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie wszyscy.


xTedi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę sie rozpisywał. Odchodzę z serwera. Nie z kogoś powodu, jest to mój problem. Niestety otrzymałem bana za AFK na służbie (w pełni zasłużonego). Po prostu moja gra na tym serwerze straciła sens. Drugiej szansy raczej nie otrzymam więc chce sie z wami pożegnać. Bedzię mi nudno bez was wszystkich ;( Chce podziękować takim osobom jak:

Krystex-> Zawsze najlepszy ziomeczek ;)

Zebra-> Z Tobą były największe smieszki ;))

uBitek-> Dzięki, żę dałeś mi szanse w SAPD, która przez głupią chwilę nie uwagi zmarnowałem.. ;(

M-I-R-I-N-D-A-> Zawszeee pomagałeś mi organizować evenciki! Dzieki! :)

Odlotowy-> Jeszcze sie spotkamy na serwie ;c

ELDOKSON-> Razem w szkółce, najbardziej ogarnięty człowiek

BarteQ-> 3maj sie i powodzenia ;)

Lampek-> Może i były jakies spiny między nami, ale myślę że jakoś to pojdzie..

SP.-> Dzięki, że mi poświęciłeś tyle czasu na szkoleniach. Niestety Ciebie również zawiodłem..

Vigro-> 3maj sie ;)

XQward->  Z Tobą również dobrze sie dogadać ;)

Nooo i oczywiście Kibol!!! Z tobą też dało sie pogadać Pa ;3

Filipkuuu <3 Nigdy bym o Tobie nie zapomnial ;oo Pa Kochanie :*

Marek-> Powodzonka dalej

KubsoneG-> 3maj sie kumplu

Izorux ;3 Jeszcze Ci nie gratulowałem suppa ;c Wielkie Gz.. Ty tez jestes spoko, mysle ze Sobie jeszcze nie raz pogadamy ;)

 

Myślę że zapamiętacie mnie dobrze na serwerze i pozytywnie.. Powodzonka dalej na serwerze, aby sie dalej rozwijal :)

 

 

Mozliwe ze powroce do was, gdy tylko worce do SAPD.. Jesli nie to nie ma sensu ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin