Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Modernizacja Foster Valley


Haquno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Modernizacja Foster Valley

Witam, chciałbym wam zaprezentować nową odsłonę ulicy Foster Valley. 

Zostało dodane:

1. Strzałki informujące, w którą stronę możemy jechać.

2. Barierki, które uniemożliwią skracanie.

3. Dodatkowa sygnalizacja z kamerami i fotoradarem.

4. Pozostałe sygnalizacje zostały wyposażone w kamery.

5. Nowe oświetlenie drogi.

Zapraszam do przejrzenia zdjęć oraz do komentowania:

Zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda spoko :P Lecz mam małe ale :P Te barierki będą jak dla mnie przeszkadzać nie tylko zwykłym graczom, a nawet i frakcji SARA, bo niestety ale DFT-30 ma słaby promień skrętu i co za tym idzie, teraz ludzie wyjeżdżają na chodnik albo z chodnika skręcają (tylne koła idą po trawie) to teraz to nie wiem jak będą jeździć :) Wiem, że tutaj gracze ścinają to ale cóż :D Tak mapa GTA SA jest zrobiona, że niestety nie raz trzeba aby wgl gdzieś wyjechać :P Dodatkowo pewnie można je "przejechać" bo od "dołu" nie przejedziemy, lecz od góry juz tak ;P I tak jak @DareK., napisał, zmienić je na takie jak są w LV :) 

Barierki mogły by być, lecz do tej lampy po prawej stronie czyli te dwie, od lewej strony lampy musiały by być usunięte :D i dodane od góry również, bo tak to będą i tak "skracać" :D 

@edit, dodatkowo ta ilość fotoradarów.... bez przesady... Niech cała mapa będzie jako jeden wielki fotoradar do 50km/h... Jeste tam jeden fotoradar który wystarczy :P
gHC2IOb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2018 o 23:12, SkouT napisał:

Zważając na ludzi, którzy non-stop taranują lawetami/kurierami na Foster Valley, jestem oczywiście za wgraniem tego projektu. Na pewno zmniejszyłoby to ilość taranów w tym miejscu przez te barierki i kierowcy by bardziej uważali. Good job haqson

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin