Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Music - Ogłoszenia


Andglad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10.02.2019
Z dniem dzisiejszym następuje zmiana Lidera radia.
Moim następcą będzie @Kacper^,^
Mógłbym opisywać dlaczego tak się stało a nie inaczej, ale myślę że wystarczy powiedzieć że nie mam już tyle czasu na radio/na grę co kiedyś.

Mam nadzieję że mnie zapamiętacie jako założyciela tego ,,potwora" który stoi już ponad rok i nie ma zamiaru zginąć śmiercią naturalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.02.2019

Z przyjemnością informujemy iż Sekretarz @MaciekMaster zostaje awansowany na rangę Zastępca Dyrektora. Gratulacje.

 

Z przyjemnością informujemy iż Manager@TheMistrzuu* zostaje awansowany na rangę Zastępca Dyrektora. Gratulacje.

 

Z przyjemnością informujemy iż Sekretarz @Styks zostaje awansowany na rangę Managera. Gratulacje.

 

Z przyjemnością informujemy iż Prezenter Specjalista @SpeedPowerPL zostaje awansowany na rangę SekretarzaTym samym zostaje wcielony w zarząd na okres próbny 21dni. Mamy nadzieję że podołasz zadaniom i zostaniesz z nami na dłużej. Gratulacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.02.2019

Z przyjemnością informujemy, iż Prezenter Specjalista @Matjus zostaje odwieszony. 

 

Z przyjemnością informujemy, iż Stażysta @kapek423 zdaje egzamin kończący szkółkę radia z wynikiem pozytywnym wynoszącym 70%. Tym samym zostaje umieszczony na randze Młodszy Prezenter. Gratulujemy!

Edytowane przez TheMistrzuu*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin