Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siemano


Sy[K]uS^^!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, gdy już gram Troszkę na serwerze Postanowiłem że nadszedł czas na przywitanie jak i śledzenie Forum, Od pewnego czasu zaczynam wchodzić na forum ponieważ znajdują się tu informacje dotyczące serwera których nie da się dowiedzieć bezpośrednio na Serwerze stąd Pojawił się Avatar na Profilu jak i Oto właśnie to Przywitanie byście Mnie kojarzyli, Mam nadzieje że zostanę z Wami na dłużej, teraz może przejdźmy do bardziej Personalnych spraw.

 

Mam na imię Adrian, lat 18, pochodzę z Dolnego Sląska a mianowicie z Miejscowości Przemków, Zacząłem pogrywać na serwerze ok. 2 Tygodni temu z Moją Morda @K0ST3K , Gram dość regularnie abyście mogli mnie spotkać na Serwerze, interesuje się Muzyka (Bardziej DJ), Nożną, i wiele różnymi rzeczami, posiadam również życie Prywatne Realne xD Mam Dziewczynę, znajomych, Nie jestem Typowym "Nolife" Gierki to tylko Przyjemność w wolnych chwilach, lecz mimo to na serwerze jestem często :D, Myślę że Was nie zanudziłem swoją osobowością, Dzięki za czas który poświeciliście temu Przywitaniu, jeszcze raz Siemanko i spotkamy się Na Serwerze, Yooo.

 

Sy[K]uS^^!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin