Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Barierki droga RC


Dudziak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Ja tu piszę z propozycją, abyście dodali barierki na drodze RC jak jedzie się z SF na kuriera FT. Nie raz tam dużo graczy wpadło do wody (sami, lub ktoś staranował). Te barierki zapobiegły by wpadaniu do wody.

https://imgur.com/a/H3ihP

Na tej drodze zrobić przy krawędzi kończącego się lądu na górze. Dziękuję jeżeli się coś takiego pojawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr_Magulon Nie o to mi chodzi. Dzisiaj np. jechałem z dołu do SF kurierem 60km/h. Z naprzeciwka jechał wóz strażacki i nie wyrobił na zakręcie, walnął we mnie, a ja do wody. Więc nie chodzi mi o vmax'a tylko o przypadki itd. Potem trzeba czekać 5 minut na Administratora. Póżniej jak wracałem kurierem z SF to widziałem jak Typek kurierem staranował SAPD od tyłu i obydwa auta poleciały do wody. Więc barierki by się raczej przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, InWeek napisał:

Albo można przymusowe ograniczenie wprowadzić (tak jak na doherty,giełdy lv) 50km/h 

Ale walną Ci ograniczenie... Jakis cejot będzie jechał np. lawetą z góry ty pod górę np. Club'em tamten wjedzie na twój pas i będzie to samo też wpadniesz to wody, bo Cię przepcha... Dlatego chodzi mi o barierki, a nie ograniczenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, InWeek napisał:

To barierki musiały by być na środku i na poboczu 

Nie o to mi chodzi. Chodzi mi o to, żeby barierki były przy krawędzi urwiska. Wtedy zapobiegłyby wpadaniu autami do wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kacperix3 napisał:

W sumie, jak się jeździ alarmowo na akcje I przychodzi do hamowania tam to masakra.

No ale jak jedziesz z górki szybko tym waszym strażackim to to przecież ciężko tym skręcać, a hamulce to słabiutkie to się też nie wyrobicie i wjeżdżacie w graczy. Dlatego te barierki zapobiegły by wylatywaniem aut do wody, jakby był jakiś wypadek, ktoś by się zagadpił itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin