Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

arrivederci


Davlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Duchnikovsky napisał:

Powiem prosto xD! Trudno na serwerze gdzie umarło RP, popchnąć RP. Ludzie tutaj nie ogarniają o co chodzi, a jedyne co się dla nich liczy do pikseliki oznaczające kase, bo wiesz, szpan itp. Nawet jeżeli ktoś zdecyduje się odegrać RP to naprawdę mało osób potrafi to ogarnąć. RP niektórych osób to "/me macha nogom /do Noge złamałem xd /112". Na tym serwerze nic nie jest w stanie w pełni uratować RP. Frakcje nie przyczyniają się do tego, ponieważ jedyne co robią to przepisują RP z materiałów 1:1 albo dodadzą animację. Znaki drogowe, na które nikt nie zwraca uwagi i są bezsensowne także nic nie dają, a zmiany takie jak ograniczenia prędkości na drodze w środku miasta lub stawianie barierek/pachołków na środku drogi tylko odciąga ludzi od serwera co stało się między innymi w moim przypadku. No to jak przeczytałeś moje wypociny to do zobaczenia :P

 

no niby tak ale od czegoś trzeba zacząć XD może RCON dalo by się rozwinąć biznesom naciskającym głównie na RP aby brało pod swoje skrzydła graczy i ich uczyło RP. Sam miałem taki pomysł aby nie tylko spędzać razem czas i nauczać nowych graczy ale i kurw popchnięcie tego RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin