Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zdarzenie drogowe - Flint County


Lumpuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta obróbka w photoshopie, zaznaczenie poziomych krawędzi ekranu na około 1 centymetr(albo więcej), nałożenie filtra fotograficznego i wklejenie loga - nic specjalnego. Całość przy odrobinie wprawy nie zajmie więcej niż minutę dla trzech screenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, Baker napisał:

Prosta obróbka w photoshopie, zaznaczenie poziomych krawędzi ekranu na około 1 centymetr(albo więcej), nałożenie filtra fotograficznego i wklejenie loga - nic specjalnego. Całość przy odrobinie wprawy nie zajmie więcej niż minutę dla trzech screenów.

Ah mylisz się :) Nie użyłem photoshopa, tylko gimpa. Wykadrowane, zmiana nasycenia barwy głównej, manipulacja efektem żaru i dodanie loga. Nadal prościzna, ale myślę, że nieco przesadziłeś z tą minutką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W photoshopie to samo zajęłoby minutę, dlatego gimp jest o wiele gorszym programem. Jeżeli uczysz się obrabiać screeny wycinaj z nich dany kadr, niżeli wstawiać je całe. Znacznie lepiej będą się prezentować - mniejsze zaznaczenie do czarnego wypełnienia także pozytywnie wpłynie na jakość i ogólną prezentację screena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baker napisał:

W photoshopie to samo zajęłoby minutę, dlatego gimp jest o wiele gorszym programem.

Cóż mam odpowiedzieć, profesjonalistą nie jestem, na photoshopie to tylko takie podstawy podstaw ogarniam i jak wiadomo grafik uczy się przez całe życie, weź na to poprawkę, ale i tak dziękuję za ocenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin