Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kamilwoj333


BlueEnergy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*: BlueEnergy

Nick oskarżonego*: Kamilwoj333

Powód skargi*: Brak kultury

Opis zdarzenia*: Na początku gracz jechał pod prąd bez sygnałów, postanowiłem że za nim pojadę, po czym gracz włączył sygnały, niestety nie mam dowodów, ale jak podjechałem, napisałem gracz zachował się karygodnie, widać to na załączonym SS, Wiem że raczej nie liczy się taki dowód, ale całe zdarzenie widział BlackSkorpio69

Data zdarzenia*: 20.02.2018

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: https://imgur.com/a/ztoXK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....sprawę wyjaśnię. Szkoda,że nie ma masz screenów ze skracania,oraz błysków,łatwiej byłoby to rozwiązać. Kolejne pytanie skierowane do Ciebie @BlueEnergy, stojąca tu karetka była na zdarzeniu,że ma włączone błyski?

@kamilwoj333 proszę o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 chciałbym powiedzieć że nie byłem kierowcą i że jechaliśmy cały czas na sygnałach a pojazd uprzywilejowany może jechać v-maxem a po 2 tak wybuchłem na gracza ponieważ był natarczywy wobec SAMD i skoczka i przeszkadzał w RP  jak widać na ss chciałem zabezpieczać zdarzenie a gracz nie chciał wyjechać . przyznaje sie do napisania obraźliwego słowa ''Japa'' wobec gracza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin