Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Kamilwoj333


BlueEnergy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiesz że napisałeś że skracałem bez sygnałów ,Nie wiem czy wierz ale pojazd uprzywilejowany tak zwany na ''sygnałach świetlnych lub dźwiękowych '' może jechać nawet pod prąd jeśli to jest najkrótsza droga do poszkodowanego .A więc nasza frakcja zawsze przed wyjazdem pierw włącza sygnały świetlne i sygnałowe więc zalecam włączyć dźwięki Gry MTA .A po drugie powiedziałeś że to ja byłem kierowcą ,zarzucając mi następne oskarżenia jak nie kierowałem tym pojazdem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlueEnergy tylko z siebie nie rób też świętego, jak na załączonym SS można zauważyć, "te, cj, te" - odzywka jak do jakiegoś śmiecia/psa/bydlaka, w sumie nie dziwię się, że tak do Ciebie napisał :). Jak dla mnie obaj macie za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku,że po prawdzie @kamilwoj333 zachował się karygodnie, używając takiego słowa,jak "japa" , jednocześnie będąc na służbie. Dostanie ostrzeżenie z wpisem do karty pracownika. Dlaczego tylko ostrzeżenie? Ponieważ, nie ma bardziej obciążających go dowodów,jeśli byłby screeny,jak skraca,jak nie jedzie na sygnałach błyskowych, wtedy dostałby zawieszkę. @BlueEnergy zacytujmy Twoje słowa "te cj te" to też jest chamska odzywka, jeśli jesteś graczem "kulturalnym", nie powinieneś zaczynać od słów "te" co to ma być? Jak pisałeś wyżej "Tyle że cj to nie obraza." <<< większość graczy nadal uważa,że to ich obraża. 

 

Gracz zostaje UKARANY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin