Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:sokuxpompaKSV
Login z serwera:sokuxpompaKSV
Nick osoby oskarżonej:L3VYx
Powód napisania skargi:Oszustwo.

Przybliżona data zdarzenia:22.02.2018 godz.16:45
Dowody:Niestety nie posiadam ,lecz powinniście mieć dowody w logach serwera.
Opis sytuacji:Dziś o godzinie 16:40 umówiłem się z osobą o nicku "L3VYx" na wymianę samochodów.Mój Moobenman 1.4 benzyna za jego Picador'a. Na początku zaufałem mu i dałem pierwszy swe auto ,jednak gdy tylko poprosiłem go o jego samochód uciekł.
Coś od siebie:Wiem ,że zakazane jest wymiana typu Samochód za samochód  i jest to po części moja wina,lecz no czasami tak bywa.Wiem ,że należy się kara ,ale liczę chociaż na oddanie mi straconego auta lub ukaranie Gracza L3VYx.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:Niestety tak jak mówię od razu po dokonaniu swego oszustwa Pan L3VYx wylogował się z gry ,więc nie zdążyłem nawet poinformować go.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak mogłeś to zrobić. Przy każdym panelu sprzedaży jest napisane "wymiany tylko w urzędach"! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Zebra napisał:

Gracz otrzymał wyciszenie z informacją o skardze, poczekajmy na jego wypowiedź. 

Tak, wyciszenie otrzymałem, ale sam mi zaproponowałeś autko za 100 pln przy giełdzie i nie pisałeś że czegoś ode mnie jeszcze oczekujesz, napisałeś jedynie że chcesz je szybko sprzedać, nawet by mi się nie opłacało Moonbeam za Picador'a, tego bym nie zrobił.

Pozdrawiam,
L3VYx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, sokuxpompaKSV napisał:

Coś od siebie:Wiem ,że zakazane jest wymiana typu Samochód za samochód  i jest to po części moja wina,lecz no czasami tak bywa.Wiem ,że należy się kara ,ale liczę chociaż na oddanie mi straconego auta lub ukaranie Gracza L3VYx.

Jestem w stanie Ci oddać część pln ze sprzedaży jeśli tylko chcesz. Najwidoczniej nie dopatrzyłem co pisałeś.

Pozdrawiam,
L3VYx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam moim zdaniem jest niesprawiedliwe wyciszenie gracza na zawsze ponieważ nie będzie mógł normalnie funkcjonować i pracować bynajmniej ... Jestem za 5 dni mute !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.