Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: <Andzela> zbanowana przez <Limitless >.


Ms.Tricko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OeJwpWY.png

 

 

Nick z mumble: Tricko
Powód zbanowania: "Ty już tu nie grasz - groźby w stronę serwera jak i innych osób."
IP internetu, na który został nałożony ban: 192.168.0.1
Nick admina banującego: Limitless
 

Opis bana:


Dnia 06.12.15r po evencie zebrało się we mnie dużo negatywnych emocji mianowicie:

weszłam na mumble gdzie był Damian i chyba Limitless. Powiedziałam w nerwach że już mam dość i napiszę skargę do MTA i za chwile zostałam zbanowana na mm.

 

Coś od siebie:


Wiem że źle zrobiłam nie powinnam się tak zachować-muszę bardziej się zastanowić co mówię i w jaki sposób.

Wszystko sobie przemyślałam i bardzo żałuję tego co zrobiłam popełniłam bardzo duży błąd za co Przepraszam.Miałam akurat w tedy "kobiece dni" co oczywiście nie usprawiedliwia mojego negatywnego zachowania lecz czasem kobieta nie panuje nad emocjami i staliście się ofiarą moich humorków, za które z całego serca PRZEPRASZAM. Padło w tym dniu za dużo niepotrzebnych słów z mojej strony, których nie chciałam powiedzieć. Naprawdę żałuję tego z całego serduszka. Obiecuję że nigdy więcej się to nie powtórzy. Proszę o danie mi szansy, zależy mi na tym serwerze jak i graczach. W tedy fakt nie pokazałam tego. Głównie przepraszam Damiana i Limitlessa, którzy byli świadkami tak nagannego zachowanie z mojej strony. Błagam o danie mi szansy każdy popełnia błędy ja też popełniłam ale wiem że zasługuję na drugą szanse. Obiecuję że takiego typu zachowanie się nie powtórzy wręcz przysięgam ! Proszę więc o szanse.

 

Piszę jeszcze raz apelację z tego względu:

 

"Co do UB na mumble nie mam pewności. Napisz apelację za 7 dni, nie prędzej.

Odrzucam.

@C"

 

 

PS. Chciałabym móc już wreszcie mieć możliwość rozmowy ze znajomymi. Do 5 stycznia mam mt na serwerze i cięzko porozumiewa mi się z innymi, więc proszę o wyrozumiałość.

 

 

 

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o ub.


Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam.


2Dgaj5H.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin