Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

YankeeS - Odejście/S4


YankeeS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. Może najprostszą drogą - po prostu odchodzę. Powodem jest nałożenie się spraw prywatnych oraz tego, że podjąłem się pewnego obowiązku i niestety nie będę miał czasu na grę. Pisanie zwolnień z norm nie wchodzi w grę, bo jest to niepoważne i nie na miejscu. Chciałbym wszystkim graczom bardzo podziękować za godziny spędzone w grze, nawet za te nie miłe, bo przez nie trochę się nauczyłem ;)
Czy wrócę? Sam nie wiem, zobaczymy jak potoczy się rozwój sytuacji i przede wszystkim czy będę miał ochotę na grę. Raz na jakiś czas wejdę, bo czemu nie lecz stałej gry nie zagwarantuje.
Co do mojej kolekcji i domków - z racji tego, iż moooże kiedyś jednak wrócę to opłaciłem sobie je na dłuższy czas, aby nikt mi ich nie zabrał. Moja kolekcja dalej będzie mieścić się w Las Payasadas i okolicach. Jeśli ktokolwiek chciałby się ze mną skontaktować to oczywiście tylko przez forum.

Nie rozpisując się, chciałbym przejść do podziękowań dla osób które wyróżniły się podczas mojej kadencji na serwerze:
@Lampi, @Props - dziena za gierki w CS'ka! Oczywiście piszcie to zagramy jeszcze nie raz.
@Pepsi* - liczę, że spotkamy się tak jak sobie to obiecywaliśmy.
@BlobsoN* i @RaveX - najlepsze rodzeństwo z serwera, bez dwóch zdań. Obaj warci poznania i porozmawiania, szkoda że tak wyszło RaveX :/
@Czesiowy, @achiless90, @CoNeSeR - trójka odwalaczy ale za to jakich. Pozdrawiam hopy!
@Iguana- powodzenia na serwisie YT oraz w drodze na suppka - na pewno się uda.
@Mr_Magulon - człowiek który zainspirował mnie odnośnie pewnego samochodu. Do zobaczenia jak wszystko pójdzie po myśli.
@ciacho191 - osoba, dzięki której odnalazłem się powracając na serwer. Dzięki za całą pomoc i otrzymanie największej szansy dotyczącej frakcji :D Kontakt jest Sebuś.
 

Oprócz nich^:
@JeriD, @Brodaty.*, @RasTi, @Rain191, @PromeK191, @Skipciu, @KRISU., @MagisK., @Creative., @Xsardes, @MaReCKi, @ReBelle i wiele innych osób.

oraz dla najważniejszych i najlepszych, tj.:
* @BarteQ* - osoba, z którą zdecydowanie najwięcej przegadałem, przegrałem na serwerze i poza nim. Dla mniej obeznanych - znam go również z życia prywatnego, ale to już opowieść na inny czas ;) Jak wszystko wyjdzie to wiadomo, że się znów spotkamy. Praktycznie zawsze od momentu "lepszej" znajomości traktowałem go jako brata i pomimo drobnych sprzeczek nigdy nie było pomiędzy nami źle. Liczę, że mimo odejścia kontakt się nie urwie i powodzenia w drodze na admina jamnior <3
* @Rycha. - człowiek, który starał się mnie zatrzymać na serwerze. To głównie przez niego grałem przez ostatni miesiąc, pomimo rozmów między nami muszę odejść. Poznałem go jeszcze jako mojego widza kiedy to nagrywałem na YouTube. Gdyby nie błąd w przeczytaniu nicku na nagraniu to możliwe że nigdy byśmy się nie spotkali :P Mam cichą nadzieje, że wbijesz nad morze jeszcze w tym roku! Dzięki za wszystko Rysiu :wub:
* @Baker - co by nie mówić, zawsze trzymał moją stronę. Nie ważne jaka byłaby sytuacja to mogłem na niego liczyć. Wiele przez jego osobę osiągnąłem za co jestem mu bardzo wdzięczny. Żałuję tylko, że nie spełnię celu we frakcji SAPD jaki sobie postawiłem. Był jedną z niewielu osób, z którą można było gadać o byle czym a i tak nikomu nie chciało się wychodzić z serwera. Dzięki za wszystkie godziny spędzone na grze, jak i LoLu Bakero <3

To chyba na tyle - jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam. Napisałbym coś o osobach, które nie ukrywając były szmaciskami nie wartymi złamanego grosza, jednak może jeszcze kiedyś wrócę :P Kto wie o kim mówię ten wie i niech tak zostanie.

Trzymajcie się, powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YankeeS dziękuję za miłe słowa stary .Spotkać na pewno się spotkamy w wakacje.Byłeś osobą przez którą się nie poddawałem ,która mnie motywowała abym dążył do celu pewnie wiesz o co mi chodzi  liczę ,że kiedyś wrócisz na serwer na stałe,nie mam ci tego za złe ,że nie dotrzymałeś obietnicy zdarza się życie jest ważniejsze niż gra rozumiem to postaram się zrobić to co ty do tej pory chciałeś osiągnąć w raz ze mną.Do zobaczenia Krzysiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że odchodzisz yanki, dzięki za te wszystkie nocki, rozmowy do rana, historie i cały spędzony czas na mumble/mta. Byłeś jednym z najlepszych ziomków na serwerze, mam nadzieję, że kontakt nam się nie urwie i wbijesz czasami pogadać/pograć. Kontakt mamy i raczej będziemy go utrzymywać. :(<3

Widzimy się w wakacje w Katowicach, czekam na ciebie! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin