Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Siemanko i narazie :/


BANDITO.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem zbanowany z powodu wejścia na konto kolegi  który po 2 tygodniach dostał bana i nie mogę grać.Mam nadzieję że to się wyjaśni jakoś i będę mógł do was wrócić ale jak na razie nie da rady. No to z mojej strony to wszystko trzymajcie się i życzę wszystkim przyjemnej gry.
 
                                                                                          Chciałem jeszcze pozdrowić kilku graczy.
                                                                                                                   BORKOSS
                                                                                                                    RemV
                                                                                                                    Mipera <3
                                                                                                                    PMM                                                                                   
                                                                                                                    Jacka                                                                               
                                                                                                                    Eryk4Ever
                                                                                                                    Oraz całą organizację PROSTO
 




    Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin