Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Serwer kiedyś vs teraz


Tygrysek^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ohhh duude, powiedzmy że klimat tamtego czasu zostanie na zawsze w mojej pamięci.
Ta mistyka MTA i ludzi, którzy tworzą tą  atmosferę wow, łezka się w oku kręci jak sobie przypomnę  jak zaczynałem w SAPD, w kryminalnej i poznałem ludzi złotych. Z którymi trzymam do dziś i nawet jeśli to byłoby tylko jedynym plusem gry na 4life (oczywiście mowa o ten 1 edycji pod szyldem 4life, ale  plusów było więcej) to było warto dla tych wspaniałych ludzi. @BlobsoN* @Szender @gregorybe @Crycus @ZmK później również i @RaveX czy Ekipa Jamników @BarteQ* @BartekZRK czy jak kto woli DrJoint ;) @SP. @Skipper a na samym końcu @Baker choć z nim to dopiero poznałem się bliżej na innym serwerze (Pamiętaj D`155 nasze i ch*) Pomyśleć jak duża ilość ludzi wspaniałych przemieszczała się na serwerze, i fakt że 4life stoi do dziś a zaczynał od paczki z neta. Co pokazuje, że tak naprawdę wystarczy community. Niestety wszystko pryska ;/ Teraz wbijając na chwilę na 4l mam tylko zrobić co muszę i uciekam, żebym nie natknął się na graczy z inteligencją przysłowiowego Seby, Niestety oni zniechęcają mnie do powrotu na serwer, i pewnie nie jestem w tym przekonaniu jedyny. Fajnie tak spojrzeć nostalgicznie na to co się przeżyło i co mi sprawiało frajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ToNieBartx. napisał:

Ohhh duude, powiedzmy że klimat tamtego czasu zostanie na zawsze w mojej pamięci.
Ta mistyka MTA i ludzi, którzy tworzą tą  atmosferę wow, łezka się w oku kręci jak sobie przypomnę  jak zaczynałem w SAPD, w kryminalnej i poznałem ludzi złotych. Z którymi trzymam do dziś i nawet jeśli to byłoby tylko jedynym plusem gry na 4life (oczywiście mowa o ten 1 edycji pod szyldem 4life, ale  plusów było więcej) to było warto dla tych wspaniałych ludzi. @BlobsoN* @Szender @gregorybe @Crycus @ZmK później również i @RaveX czy Ekipa Jamników @BarteQ* @BartekZRK czy jak kto woli DrJoint ;) @SP. @Skipper a na samym końcu @Baker choć z nim to dopiero poznałem się bliżej na innym serwerze (Pamiętaj D`155 nasze i ch*) Pomyśleć jak duża ilość ludzi wspaniałych przemieszczała się na serwerze, i fakt że 4life stoi do dziś a zaczynał od paczki z neta. Co pokazuje, że tak naprawdę wystarczy community. Niestety wszystko pryska ;/ Teraz wbijając na chwilę na 4l mam tylko zrobić co muszę i uciekam, żebym nie natknął się na graczy z inteligencją przysłowiowego Seby, Niestety oni zniechęcają mnie do powrotu na serwer, i pewnie nie jestem w tym przekonaniu jedyny. Fajnie tak spojrzeć nostalgicznie na to co się przeżyło i co mi sprawiało frajdę.

Szczera prawda, jak pomyślę o tych czasach i ekipie, którą opisałeś to aż łezka w oku się kręci. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pewien rcon innego dużego serwera  mówił coś na ten temat, opowiem wam z jego słów dlaczego wszystkim wydaje się że serwer staje się gorszy. 

Każdy nowy gracz zazwyczaj na starcie jest zachwycony serwerem. 

Jest zaskoczony jego rozłożeniem jak i możliwościami jakie daje. 

Po jakimś czasie gracz dorabia się zaczyna przygodę z jakąś frakcja, ogółem rozwija się pełna gębą. 

Osiąga coraz wyższa rangę w frakcji powiększa swój majątek i tak dalej. 

Potem gracz gdy już ma na prawdę spory dobytek, wysoki stopień w frakcji zaczyna się nudzić serwerem. 

Wszystko już wie, gra staje się monotonna w takiej chwili pomogla by przerwa od serwera. 

Ale to rozwiązanie które i tak na dłuższą metę nic nie zmieni jedyne co może dać kopa to ranga supportera lub wyzej tyle mam do powiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin