Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie kary na mumble - FokaBezOka ukarany przez DaReK.


FokaBezOka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na mumble: FokaBezOka
Powód: CBK wobec supporta
IP: to samo ip co apela
Nick osoby nakładającej bana: DaReK.
Opis sytuacji: A więc tak, siedziałem z ekipą na mumblu i nagle wchodzi rozjechaniec na kanał, bo go o to prosiłem. Zaczął się do mnie pruć, że jestem nie kulturalny na serwerze, tylko dlatego, ze do mojego ziomeczka w urzedzie napisalem ''co ku**a'', zaprosilem go tak jak juz wspomnialem na mumbla zeby to wyjasnic. Zaczal sie do mnie sapac, powiedzialem mu tylko zeby stąd zawijał jak ma mnie wyzywać. Powiedział, że pójdzie mnie ''uje**ć'', po chwili patrze ban od Darka na prosbe rozjechanca.
Coś od siebie: Proszę o odbanowanie, ban w 100% niesłuszny. Jak już jestem w tym temacie, to z całym szacunkiem do administracji ale banowanie na prosbe jest moim zdaniem bezsensowne. Jeśli jakiś support nie lubi danej osoby, moze ja na zlosc ''zbanowac na prosbe'' i nic sobie z tego nie robic, tak jak to teraz zrobil Rozjechaniec [NightMare].

 

#APGREJD - Pozwalam sie na wypowiedzenie co do tej sytuacji, wszystkich osób, które były wtedy na kanale wraz ze mną czyli @CykMyk @*Adam* @Boyol @.:KINIOL:. @Kacper^,^ ( @|Aliens| - juz sie wypowiedzial ) nie pamietam czy byl ktos jeszcze ale jak tak to zezwalam kazdemu kto tam siedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zachowałem kulture, chciałeś abym wszedł to wszedłem. Wytłumaczyłem ci za co dostałeś kicka i ,że nie jesteś kulturalny, powiedziałem ci też, że widziałem jak napisałes to  ''co kur'' to i odpowiednio zareagowałem. Mogłem z tobą porozmawiać normalnie ale ty wolałeś mnie wyzywać. Gdy wychodziłem z kanału to mnie zwyzywałeś po całości. Tyle ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NightMare* napisał:

Ja zachowałem kulture, chciałeś abym wszedł to wszedłem. Wytłumaczyłem ci za co dostałeś kicka i ,że nie jesteś kulturalny, powiedziałem ci też, że widziałem jak napisałes to  ''co kur'' to i odpowiednio zareagowałem. Mogłem z tobą porozmawiać normalnie ale ty wolałeś mnie wyzywać. Gdy wychodziłem z kanału to mnie zwyzywałeś po całości. Tyle ode mnie 

Wyzywałeś mnie jak leci i nie próbuj znowu oszukiwać i budować sobie lepszego alibi :) To że jesteś supportem, nie znaczy, że możesz bezkarnie wrabiać i oszukiwać kogoś kogo nie lubisz :D Jechałeś po mnie jak ci się podobało, to pokazuje dlaczego udajesz takiego grzecznego przy administratorach :) 

 

##Ode mnie to też tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ja jako v-lider SAMD i support bym cie wyzywał? To że powiedziałem co myślę o twojej kulturze nie jest wyzywaniem. A teraz pochwal się jak mnie ładnie zwyzywałeś od ''jeb*ego pajaca'' i żebym wypie***ł z kanału? To jest według ciebie kulturalne? Jakoś mi się nie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, NightMare* napisał:

Myślisz, że ja jako v-lider SAMD i support bym cie wyzywał? To że powiedziałem co myślę o twojej kulturze nie jest wyzywaniem. A teraz pochwal się jak mnie ładnie zwyzywałeś od ''jeb*ego pajaca'' i żebym wypie***ł z kanału? To jest według ciebie kulturalne? Jakoś mi się nie wydaje

To jest właśnie to czym próbujesz się bronić ''v-lider i support'' myślisz, że jak powiesz o tym jaką masz rangę to zaraz każdy admin i rcon będzie cie brał za grzeczną osobę. Racja dotąd ci to wychodziło ale ja ci tego nie odpuszczę :) Albo gramy uczciwie albo nie gramy wcale. 

A co do drugiej kwestii dalej próbujesz wymyślać jak ja to cie nie obrażałem, jesteś po prostu typie śmieszny i tyle mogę ci powiedzieć. Jak gość z supportem może wymyślać takie bajki, tylko po to żeby ud****ć zwykłego gracza? Na prawde jesteś gorzej niż smieszny ziomek. Mam nadzieje, że ktoś z administracji to rozpatrzy i spojrzy na to, że wcale nie jesteś takim grzeczniutkim liskiem jakim się wydajesz. Nic więcej do ciebie nie dodaje, wymyślaj dalej bajki, że cie ''wyzywałem'' a oboje wiemy jak mi ubliżałeś ty i poparły to osoby wyżej dlatego czekam na wypowiedź kogoś wyższego. Na dole dalej wymyślaj bajunie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udupić cię chce?, nawet cie typie nie znam ale gdy napisałeś do mnie żebym wbił to cie poznam i wbiłem. Poznałem cię i wiem, że na swój wiek to ty nie jesteś z tymi tekstami do mnie.  Ale dalej nie powiedziałeś mi jak mnie zwyzywałeś, tylko na to czekam. Ja był bym miły na twoim miejscu i sie przyznał, bo jak myślałeś, że jak ty mnie zaczniesz wyzywać a potem ja ci zacznę odpowiadać to sie mylisz, oj grubo się mylisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NightMare* powiem ci tak, nie pogrążaj się coraz to bardziej, bo nic ci to nie da. Wszyscy wiedzą kto kogo wyzywał. Wstydź się za siebie, jako support kłamiesz w żywe oczy. @DareK. zapraszam do wypowiedzi. Nie udzielam się więcej, dość twoich kłamstw nightmare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wszyscy wiedzą. Tylko szkoda, że nie byłem z adminem a ty masz tych swoich ''kolegów'' i lecą na twoją stronę. Powiem ci, że lubię takich kozaków. Nie ma to jak powiedzieć komuś, że zara będziesz miał bana za wyzywanie supporta a ten na koniec dalej robi swoje. Nie chce mi się czytać tych twoich wypocin zmieszanych z śmierdzącym kłamstwem. Pozdrawiam, raczej się tutaj nie odezwę. Jak cie wyzywałem to pokaż dowody, pamiętaj, że koledzy się nie liczą. Ja mam dowód taki, że nie proszę o bany na mm za to, że ktoś chciał mnie wyprosić z kanału tylko za to, jak sie do mnie odzywał a jak się dowiedziałem od innych supoporterów to ty niezły kozak jesteś i nie tylko do mnie tak się odzywasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin