Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam nowa praca dorywcza.


GrubyAW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć temat dotyczący pewnej pracy, chodzi tu o kierowcę tira, otóż na czym by polegała ta praca, poruszanie się pojazdami czieżkimi tak zwanymi tirami, jezdzimi z naczepami z miejsca skad wzieliśmy naczepy i jedziemy do jakiegoś tam celu. Moim zdaniem nie trzeba przy tej pracy się rozpisywać ponieważ każdy dobrze wie co to jest kierowca tira.

Przedstawię przykładowe zarobki z tej pracy które można zarobić:

300 LP- 400-589 PLN

500 LP- 600- 879 PLN

1500 LP- 889- 1000 PLN

 

Na pewno w tej pracy trzeba będzię się wykazać znajomością manewrów naczepą oraz spokojną jazdą. Jakie korzyści będzie miał administracja, napewno więcej graczy, to jest pewne, na pewno też są fani tirów, więc znajdą się osoby które będą w niej pracować. Praca by napewno się wpasowała w inne roboty i na pewno zyskała by popularność na serwerze. 

Miejsce z którego byśmy wyjeżdzali nazywało by się bazą, a towar wozili byśmy gdzieś do jakiś firm coś w tym stylu. Nazwą do tej pracy była by moim zdanie odpowiednia taka nazwa ,, Trans-MAX"

Liczę że administracja rozpatrzy ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tą pracą, bo chciałbym też, żeby taka zaistniała, bo sam jestem fanem ciężarówek.

9 godzin temu, XQward napisał:

Minus tej pracy to, że dużo osób będzie się taranowało :(

Ja bym zrobił antykolizję czy jak to się tam nazywało, że przenika się przez innych graczy jak się jest w tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 300lp bo sam masz tyle? xd. Z resztą podobne są zwykłe lawety tylko, że nie ma do niej przyczepy. Szczerze, pomysł niby dobry ale to za proste by było, żeby wbić tylko lp i od razu jeździć na najwyższym poziomie. Moim zdaniem mogłoby być coś podobnego jak lawety, że dopiero od np. 400 kursów jest najwyższy poziom (oczywiście nie musi być 400 ale to jest tylko przykład). Pomysł jak najbardziej na +, ale tak jak napisałem, trzeba jakoś to utrudnić bo starsi gracze od razu największe zarobki by mieli, a coś przeczuwam, że ta praca była by opłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam naczepy w mta latają po wszystkim co się da co oznacza że będzie 30000 raportów typu latająca naczepa ztaranowała mjego peperniala.

Coś na zasadzie holownika SAPD jak sie go widziało w akcji to mogłeś być pewny że już jedziesz do mecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin