Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam nowa praca dorywcza.


GrubyAW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, StivGamer napisał:

Od 300lp bo sam masz tyle? xd. Z resztą podobne są zwykłe lawety tylko, że nie ma do niej przyczepy. Szczerze, pomysł niby dobry ale to za proste by było, żeby wbić tylko lp i od razu jeździć na najwyższym poziomie. Moim zdaniem mogłoby być coś podobnego jak lawety, że dopiero od np. 400 kursów jest najwyższy poziom (oczywiście nie musi być 400 ale to jest tylko przykład). Pomysł jak najbardziej na +, ale tak jak napisałem, trzeba jakoś to utrudnić bo starsi gracze od razu największe zarobki by mieli, a coś przeczuwam, że ta praca była by opłacalna.

Pamietaj ze na 300 to slaby jest zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu by nie? ogólnie pomysł spoko, taka praca napewno jakoś by się przyjęła na serwerze, aczkolwiek napewno nie od 300LP.. Najlepiej gdyby była to praca dla starszych graczy, załóżmy od 3000LP. Również tak jak ktoś wyżej napisał, spoko było by gdybyśmy sami kupywali ciężarówkę ( nie można by było jeździć nią prywatnie ) Ja jestem za ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Wikox3 napisał:

Czemu by nie? ogólnie pomysł spoko, taka praca napewno jakoś by się przyjęła na serwerze, aczkolwiek napewno nie od 300LP.. Najlepiej gdyby była to praca dla starszych graczy, załóżmy od 3000LP. Również tak jak ktoś wyżej napisał, spoko było by gdybyśmy sami kupywali ciężarówkę ( nie można by było jeździć nią prywatnie ) Ja jestem za ! :)

3k LP za dużo :D może pomyśleć że np od 300lp pojemność silnika w tirze to 1.4 (to tylko przykład) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xoqu_5fps napisał:

3k LP za dużo :D może pomyśleć że np od 300lp pojemność silnika w tirze to 1.4 (to tylko przykład) 

Jestem ciekawy jak miała by wyglądać ta ciężarówka z silnikiem 1.4, skoro normalnie trudno spotkać ciągnik siodłowy który ma poniżej 12 litrów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ta praca powina byc tez dla nowych graczy. Ponieważ praca ta wymaga TYLKO SPOKOJNEJ JAZDY A GRACZ KTORY  TO ZLAMIE MA ODRAZU REPORTAA POMYSLELICIE TROCHE LUB PRZECZYTALISCIE DOKLADNIE? Ja np jazde mam w tym malym palcu, ale np cj to fakt, ale wystarczy screeny jak typ nie zaplaci i tyle skarga na forum i bum banik na np 4 dni xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin