Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Essa wszystkim


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze Cię Iguana lubiłem i szanowałem, ale nie chce mi się już trzymać języka za zębami... Zawsze po wynikach płaczesz i zachowujesz się jak dwuletnie dziecko, płaczesz na mumblu/forum/grupkach jakiś jak to się dostały osoby co mają po X godzin i pid X. Jeżeli rzeczywiście odchodzisz z serwera (w co wątpię), to nie pisz w następnej rekrutacji podania, chociaż i tak pewnie napiszesz i powiesz "NIE PODDAM SIĘ", a po wynikach będzie jak zawsze :) . Tutaj jakieś potwierdzenie moich wypocin^^   http://prntscr.com/irf4qo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grabsio311 napisał:

Pogadamy jutro mordo,  znam to uczucie wiem co czujesz. Trzeba być twardym i walczyć do końca. Damy radę! 

Dobra namówiłeś mnie dzięki mordo za wszystko. Wiadome to było Iguana nie odejdzie, ale nie piszcie tego każdy to wie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin