Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Essa wszystkim


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, TheKruzii napisał:

Iguana przemyśl to jeszcze ^_^ siema

Wnerwił się po tych wynikach na supporta.

Strasznie te wyniki namieszały. Zadyma jest teraz o tym. I nie wiemy ile to potrwa. Pewnie z kilka tygodni jak zawsze zresztą po takich sytuacjach. 

Widzieliście wpis gracza @Gargamelek. na /g o osobie o nicku @Rycha.? No właśnie. 

Ludzie, to tylko gra wirtualna. Ważniejsze jest życie. Nie zapominajmy że życie i to realne najważniejsze, a nie jakaś gra wirtualna. 

@Iguana, nie potrzebne te zdobywanie muta i prawka. Niepotrzebnie Ci to było. A to z skuli wyników. 

@Gargamelek. dostał miesięcznego bana od Ciebie @TheKruzii. I jego kariera w SARA @Pavvelek. pójdzie się walić. 

Ehh. Szkoda mi słów. 

Przemyślcie to co robicie. 

Ja tam nie mam bólu du-py po czymś. I nigdy nie będę mieć. 

Się porobiło...

Tyle ode mnie. Cześć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Weeedel napisał:

Support był bardzo ważny dla niego... Jak masz już wszystko, to miało mu narobić chęci..

 

Przez niedostanie na supporta się tak @Gargamelek. zdenerwował. Po czym napisał ten wpis o osobie @Rycha. na /g. Tak? 

Byłem przy tym. Akurat byłem na serwerze i lawety containers robiłem. 

Boże, ludzie, SĄ WAŻNE RZECZY W ŻYCIU. HALO, ŚWIAT REALNY. ODERWAĆ OD GRY WIRTUALNEJ I SPOJRZEĆ NA SIEBIE I ŻYCIE. 

Taka porada napisała ode mnie z użyciem Caps Lock'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tobiasz63 napisał:

Przez niedostanie na supporta się tak @Gargamelek. zdenerwował. Po czym napisał ten wpis o osobie @Rycha. na /g. Tak? 

Byłem przy tym. Akurat byłem na serwerze i lawety containers robiłem. 

Boże, ludzie, SĄ WAŻNE RZECZY W ŻYCIU. HALO, ŚWIAT REALNY. ODERWAĆ OD GRY WIRTUALNEJ I SPOJRZEĆ NA SIEBIE I ŻYCIE. 

Taka porada napisała ode mnie z użyciem Caps Lock'a.

HALO KNX. A jeśli spędza tu faktycznie sporo czasu nie ma nic innego w życiu do roboty i zobaczy że dostaje się ktoś kto ma 200h na serwerze, albo 621 ktory byl ostatnio na serwerze 27 Stycznia  to co byś zrobił? A on ma np.  2500h? I jest dzień w dzień na serwerze i pomaga innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Guziczkos napisał:

HALO KNX. A jeśli spędza tu faktycznie sporo czasu nie ma nic innego w życiu do roboty i zobaczy że dostaje się ktoś kto ma 200h na serwerze to co byś zrobił? A on ma np.  2500h? 

Znam to uczucie z h...

Że nic innego w życiu do roboty? Rozumiem. :)

Ale żeby się dostać trzeba mieć dobry charakter, zachowanie, poszanowanie, szacunek dla innych,  czy jest mało, dużo karany, itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin