Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowy Panel logowania + Wybór spawna


Scyrix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy gracze serwera 4life!

Dzisaj wpadam do was z prostą grafiką wykonaną w zaledwie 30 minut.

Mam nadzieję że się spodoba , jeżeli pomysł wkoncu przejdzie postaram się o dużo lepsze wykonanie owej grafiki jak narazie jest to tylko przykład 

Logowanie:

uMGapla.jpg

 

Wybór spawna :

bpRlG7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ikzo napisał:

gdzies widzialem ten panel logowania... abstract city

Tylko guziczek :D Ale mam pelne prawa autorskie do niego , ponieważ serwer podany przez ciebie był mój :)

1 godzinę temu, BAKOMA napisał:

Hta grafika juz jest chyba na necie jak udostepniliscie swojego gm SanTown czy coś

xDDDDDDD Co ty wgl gadasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A no i nie jest to dokonca ta sama :P

Wzorowałem się tylko na mojej starej grafice ponieważ uważałem że fajnie będzie to wyglądało

użyłem tylko ten kwadracik :P

Reszte sam robiłem

A grafika z mojego projektu jest już nie aktualna ponieważ jest zmieniona więc oddaje mój pomysł na serwer 4life :)

Po za tym to tylko propozycja i jak wczesniej pisałem ! " Jak pomysł przejdzie postaram sie o lepsze wykonanie grafiki "

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin