Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Internet w wiosce


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.. mieszkam w wiosce i chciałbym kupić jakiś internet. Chciałbym, aby nie był najgorszy, ale i żebym nie płacił 200 zł na miesiąc. Chciałem początkowo UPC, lecz niestety u mnie nie zamontują, bo nie mają jakiś odbiorników blisko nas czy coś.. Macie jakieś pomysły? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruzówka kruzówka, jeżeli mieszkasz w wiosce to pamiętaj że internet kablowy będzie najlepszy, lecz nie dotyczy to kabla miedzianego. Musiałbyś mieć światłowód poprowadzony lub światło z konwenterem na koncentryk jak to ma UPC. Co do internetu mobilnego to jest totalna loteria, to zależy od wielu czynników m.in. odległości od nadajnika, mocy zasięgu, częstotliwości z jaką jesteś połączony, OBCIĄŻENIE nadajnika itd. U ciebie może najlepiej plus, a u somsiada T-mobile czy Play będzie lepszy. Sprawdź też lokalnych dostawców co mają np. internet radiowo przez mosty (mosty ubiquiti żadne inne). Taki sposób rozsyłają w Beskidach w Bernnej, są 3 słupy na miasto gdzie są anteny kierunkowe na domy skierowane. Oczywiście nie będziesz mieć takiej przepustowości jak na kablowym necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o internet z plusa, to jest to największy syf, plus jedyny jaki dobry internet posiada to mobilny. Słyszałem, że nie najgorszy internet posiada Orange, ale musiałbyś zadzwonić i się dopytać. Ja osobiście korzystam ze światłowodu lokalnej firmy, mało znanej na rynku, ale internetu nie zamieniłbym na żaden inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, .Dominik. napisał:

Jeżeli chodzi o internet z plusa, to jest to największy syf, plus jedyny jaki dobry internet posiada to mobilny. Słyszałem, że nie najgorszy internet posiada Orange, ale musiałbyś zadzwonić i się dopytać. Ja osobiście korzystam ze światłowodu lokalnej firmy, mało znanej na rynku, ale internetu nie zamieniłbym na żaden inny.

Orange to syf totalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin