Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nowy System Giełdy.


Yella97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś przedstawię wam mój pomysł co do aktualnego systemu giełdy. Często wkurza mnie to że np chce zakupić pojazd i w danej chwili nie ma gracza online , jeżeli cena mi odpowiada oczywiście. Mój pomysł polega na tym żeby przerobić aktualny system giełdy w coś podobnego jak salon lub cygan , np stoimy koło wozu i wyskakuje komenda, jeżeli chcesz zakupić ten pojazd za kwotę np 130k to wpisujemy /kuppojazd i te 130k wraz z np ID pojazdu. Nie wiem czy da się tak przerobić skrypt. Ale w głębi duszy liczę że da się takie coś zrobić. Dziękuje za poświęcony czas każdemu kto  to czyta zostaw opinie pod postem miłego dnia :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie twój pomysł jest zbędny i bezsensowny. Są na serwerze osoby, które są leniwe i wystawiają auto na giełdzie za randomową cenę tylko po to, bo nie chce im się jechać na parking. Są też osoby, które się mylą z cenami. Są także osoby, które wystawiają je na próbę żeby zobaczyć jakie kto im przedstawi oferty. Giełda jest po to żeby negocjować, chcesz kupić insta samochód to od tego są salony i cygany. ~Dla mnie deny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, FokaBezOka napisał:

Według mnie twój pomysł jest zbędny i bezsensowny. Są na serwerze osoby, które są leniwe i wystawiają auto na giełdzie za randomową cenę tylko po to, bo nie chce im się jechać na parking. Są też osoby, które się mylą z cenami. Są także osoby, które wystawiają je na próbę żeby zobaczyć jakie kto im przedstawi oferty. Giełda jest po to żeby negocjować, chcesz kupić insta samochód to od tego są salony i cygany. ~Dla mnie deny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Powiem tak myśleliśmy nad tym, lecz jakbyśmy to wprowadzili to wtedy cały urok giełd, targowania się itp. przepadnie. A moim zdaniem jest to najlepsze co może być w tych giełdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Slepy1995 napisał:

@XQward Pisze to ja Yella z konta kolegi ponieważ na moim koncie jest jakas blokada nie wiem dlaczego nie moge przeglądać forum pomożesz ? pisze mi nie masz uprawnień do tej strony czy coś takiego a nic nie zrobiłem nawet z góry dzięki.

Myślę że zablokowali cię za to. 

22 godziny temu, Yella97 napisał:

@XQward Powiedział wczoraj że można tutaj pisać propozycję więc stfu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, FokaBezOka napisał:

Według mnie twój pomysł jest zbędny i bezsensowny. Są na serwerze osoby, które są leniwe i wystawiają auto na giełdzie za randomową cenę tylko po to, bo nie chce im się jechać na parking. Są też osoby, które się mylą z cenami. Są także osoby, które wystawiają je na próbę żeby zobaczyć jakie kto im przedstawi oferty. Giełda jest po to żeby negocjować, chcesz kupić insta samochód to od tego są salony i cygany. ~Dla mnie deny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin