Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Miejsce do stuntu i driftu :)


Xoqu_5fps
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś zrobiłem miejsce do stuntowania i do driftu. Sami oceńcie
Co dodać?
co usunąć?
co poprawić? :) 
img:https://imgur.com/a/IumeR
@edit jeżeli było by dużo głosów na tak to może RCON by to wgrali :)
i prawka za stuntowanie,odwalanie itp by sie zmniejszyło :):);)

6nWTRYy.jpgFqO6CXw.jpgiu9DEvA.jpg1OhLHzi.jpgq0ZgNZQ.jpgggmw2Gf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xoqu_5fps napisał:

nie może być nasrane obiektów bo nie bedzie gdzie sie można wybijać i były w ciul lagi ;) 

Ale to wygląda biednie ja bym zrezygnował z tych palm na tyle pozatym jeśli chcesz zrobić stunt-park jak zwał tak, zwał. 

Który ma szansę dostac się na serwer to usuń większość obiektów z wykopalisk w LV, wrzuć tam jakies obiekty pasujące do właśnie takich placów zabaw dla dużych dzieci i wtedy można pogadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, |WEED|KoV napisał:

Ale to wygląda biednie ja bym zrezygnował z tych palm na tyle pozatym jeśli chcesz zrobić stunt-park jak zwał tak, zwał. 

Który ma szansę dostac się na serwer to usuń większość obiektów z wykopalisk w LV, wrzuć tam jakies obiekty pasujące do właśnie takich placów zabaw dla dużych dzieci i wtedy można pogadać. 

nie ma tam obiektów z wykopalisk xD a jeżeli chcesz zrób lepsze odemnie i się pochwal :)
a tam gdzie są palmy można by było wyporzyczyć auto/motor typu: Sand,Patroit,Sanchez,FCR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Xoqu_5fps napisał:

nie ma tam obiektów z wykopalisk xD a jeżeli chcesz zrób lepsze odemnie i się pochwal :)
a tam gdzie są palmy można by było wyporzyczyć auto/motor typu: Sand,Patroit,Sanchez,FCR

Pomyłka, poprawiłem 

Nie zrobię, nie mam jak awaria komputera pozatym motyw z dziecinnym ,, zrób lepsze"to najgorsze przyjęcie krytyki jakie znam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, |WEED|KoV napisał:

Pomyłka, poprawiłem 

Nie zrobię, nie mam jak awaria komputera pozatym motyw z dziecinnym zrób lepsze to najgorsze przyjęcie krytyki jakie znam. 

Widać że miły to ty nie jesteś :D a twoja krytykę mam gdzieś ważne że ja się cieszę co stworzyłem

Ps: jakie obiekty nie są dziecinne? Xddddddddddd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Xoqu_5fps napisał:

Widać że miły to ty nie jesteś :D a twoja krytykę mam gdzieś ważne że ja się cieszę co stworzyłem

Ps: jakie obiekty nie są dziecinne? Xddddddddddd 

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem bo chyba nie zrozumiałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może byłby dobry, ale gdybyś dużo bardziej to dopracował :P Moim zdaniem wgranie pracy skończonej na tym etapie skończy się na tym że każdy spędzi tam kilka minut, wyjedzie i nie wróci, bo szczerze mówiąc nie ma tu za dużo ciekawego do roboty :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, n4rge napisał:

Pomysł może byłby dobry, ale gdybyś dużo bardziej to dopracował :P Moim zdaniem wgranie pracy skończonej na tym etapie skończy się na tym że każdy spędzi tam kilka minut, wyjedzie i nie wróci, bo szczerze mówiąc nie ma tu za dużo ciekawego do roboty :D 

Powiedzmy że jestem w frakcji odwalac nie mogę więc na takim placu każdy by mógł odwalac. Nie robiłbym czegoś co miało by upaść po tygodniu. Ps: sami Rconi mówiłą żeby za dużo obiektów nie było bo będą straszne lagi. Jeżeli chcesz dam ci tam tyle ramp że głowa mała a sam będziesz miał z 20-30 FPS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin