Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

3majcie się


CysieX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Witam wszystkich czytających , jak pewnie po nazwie można się domyślić odchodzę z serwera.

Jest to spowodowane głównie stertą nauki ponieważ za +/- 3 tygodnie piszę egzamin który zadecyduje o mojej przyszłej edukacji.

Więc chciałbym podziękować WSZYSTKIM (nie będę się rozpisywał bo za dużo by to zajęło :)) za wspólnie spędzone wirtualne chwile oraz piękne wspomnienia,a z każdą osobą z którą miałem "konflikt" sprawy wyjaśniłem(żeby nie było).

Na koniec chciałbym przekazać wiadomość do osób które na mumble lizały mi d...(no wiecie co), a kiedy wychodziłem to mówiły już zupełnie co innego- dla tych osób mam krótką wiadomość "( ͡° ͜ʖ ͡°)_╭∩╮"

 

Więc koncząc mój wywód chcę jeszcze raz wam podziękować, a osoby którym kiedykolwiek powiedziałem coś źle przeprosić.

Napewno tu kiedyś wrócę więc mnie oczekujcie :) 

TRZYMAJCIE SIĘ 4life'owicze!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin