Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wipe dobra czy zła rzecz


GhostTownPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się was zapytać co sądzicie o wipe czy to byłby plus dla serwera czy raczej minus jak bo i tak kiedyś nas to czeka. 

Ja sądzę że to jest dobry pomysł gdyż większość osób posiada już wszystko co chciała osiągnąć i się znudziła grą i czekają na wipe i dużo osób by wróciła ale znając ludzi dużo by odeszła bo pewnie grają tylko po to by robić pieniądze i trzymać w skarpetkach :) i nie wiadomo czy za niedługo nie bedzie wipe bo wiadomo jest od dziś nowy właściciel i pewnie będzie chciał wprowadzać swoje standardy i jak zawsze najlepiej standardy wprowadza się od nowa nie kiedy już każdy gra z przyzwyczajenia.

Mozna się wypowiadać dobrowolnie i proszę o nie atakowanie ani wpieranie swojej ideologi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, GhostTownPL napisał:

bo wiadomo jest od dziś nowy właściciel i pewnie będzie chciał wprowadzać swoje standardy

4kfQqR9.jpg

 

 

Co do wipe, to na nie, bo wiele osób spędziło dość dużo czasu nad swoim majątkiem i przykładowo ja bym nie chciał od nowa zbierać hajsu na coś, co już miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin